jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۶۳۰ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۰

پاندمیک ویروس کرونا در سراسر جهان بسیاری از کشورهای جهان را درگیر خود کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، ورزش نیز از پاندمیک این ویروس در امان نبود، به خصوص فوتبال. 

لیگ های فوتبال بسیاری از کشورهای دنیا تعلیق شده است و احتمال نیمه تمام ماندن دائمی برخی از آنها وجود دارد. 

این ویروس حتی تعداد زیادی از ورزشکاران را درگیر خود کرده است. اما تا امروز ویروس کرونا فوتبالیست های کدام کشور را بیشتر گرفتار کرده؟ 

کشور اسپانیا با 18 بازیکن نسبت به ایتالیا با 16 بازیکن تعداد مبتلایان بیشتری دارد. در اسپانیا 13 بازیکن بهبود یافته و هنوز 5 بازیکن بستری هستند و در ایتالیا هم 11 بازیکن از بیمارستان مرخص شدند در حالی که هنوز 5 بازیکن دیگر تحت نظر قرار دارند. در ایتالیا چهره‌های سرشناس‌تری مانند سه ستاره تیم فوتبال یوونتوس مانند پائولو دیبالا، بلیز ماتویدی و دانیله روگانی مبتلا شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر