jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۵۷۴   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۲۰:۳۹

رئیس پلیس متروی پایتخت گفت: شهروندان در زمان استفاده از مترو، نسبت به رعایت مسائل امنیتی توجه داشته باشند تا در دام جیب برها قرار نگیرند.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ سعید عطاالهی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با توجه به انتشار ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، واحد‌های تجاری و اصناف نیز به تبع آن تعطیل شدند.

وی افزود: پس از اینکه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی به اتمام رسید و طرح فاصله گذاری هوشمند در حال انجام است، واحد‌های تجاری نیز با رعایت پروتکل بهداشتی می‎توانند فعالیت خود را از سر بگیرند.

سرهنگ عطاالهی با اشاره به افزایش تردد مترویی پایتخت نشینان در پی بازگشایی اصناف، تصریح کرد: شهروندان ضمن رعایت نکات بهداشتی و فاصله گیری از یکدیگر در زمان استفاده از مترو، نسبت به رعایت مسائل امنیتی نیز توجه داشته باشند تا در دام جیب بران قرار نگیرند.

رئیس پلیس مترو پایتخت تأکید کرد: شهروندان با مشاهده هر گونه مورد مشکوکی، مراتب را به مأموران مستقر در پایگاه‌های پلیس متروی تهران در ایستگاه‌ها مترو اعلام کنند تا به سرعت به مشکلاتشان رسیدگی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر