jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۵۵۵ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۱

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت (WHO) بار دیگر نسبت به احتمال وخیم‌تر شدن شیوع کروناویروس در آینده هشدار داد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، دبیرکل سازمان جهانی بهداشت روز گذشته (دوشنبه) با هشدار نسبت به اینکه در موضوع شیوع کروناویروس وضعیت وخیم‌تری در پیش روی ما قرار دارد، بیان کرد: با برداشته شدن برخی از محدودیت‌ها در بسیاری از کشورها زنگ خطر شیوع این ویروس وجود خواهد داشت.

هرچند «تدروس آدهانوم قبریسوس» دبیرکل سازمان جهانی بهداشت، توضیحی نداد که چرا وضعیت شیوع کروناویروس که تاکنون بیش از ۲.۵ میلیون مبتلا داشته و به فوت بیش از ۱۷۰ هزار نفر منجر شده، ممکن است وخیم شود اما پیش از این بر شیوع این بیماری در قاره آفریقا که از سیستم سلامت خوبی برخوردار نیست، تاکید شده است.

وی در اظهارات خود تاکید کرد: به ما اعتماد کنید. وضعیت وخیم‌تری از شیوع کروناویروس در پیش روی ما قرار دارد. اجازه دهید از پیش آمدن این شرایط جلوگیری کنیم.

با کاهش رشد تعداد مبتلایان و فوتی‌های ناشی از بیماری کووید ۱۹ در برخی از کشورهای آسیایی و اروپایی دولت‌ها به حذف تدریجی محدودیت‌ها از جمله برداشتن قرنطینه خانگی، بازگشایی مدارس و کسب و کارها و رفع محدودیت‌ها در تجمعات اقدام کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر