jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۵۳۷ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۲۱

دعوای افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم پرسپولیس با امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال جدیدترین دعوای فوتبال ایران است.

به گزارش جام جم آنلاین ، چهره های فوتبالی نشان دادند حتی در اوج بحران کرونا هم می توان به پر و پای هم پیچید و شکایت کرد و حرف های آنچنانی زد. 

پیروانی و قلعه نویی که در روزهای گذشته حسابی به هم تاخته اند حالا دعوای خود را وارد فاز جدیدی کرده اند، به این ترتیب که با شعر به یکدیگر در استوری اینستاگرام توهین می کنند. سوال اینجاست که این دو نمی توانند حداقل تلفنی با هم دعوا کنند؟ که دعوایشان در استوری جار نزنند؟!

فوتبالی هایی که دعوایشان را در استوری «جار» می زنند! (تصاویر)

فوتبالی هایی که دعوایشان را در استوری «جار» می زنند! (تصاویر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر