jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۵۲۰ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۳

«سردار از لیورپول پیشنهاد دارد»، «آزمون در راه ناپولی»، «سویا مهاجم ایرانی را می خواهد» و .... اینها خبرهایی تکراری و نام آشنا از سردار آزمون است که هر چند وقت یکبار به گوش می رسد.

به گزارش جام جم آنلاین ، در چند روز اخیر نیز سلسله پیشنهادهای خارجی از ایتالیا و اسپانیا گرفته تا آلمان و انگلیس خبرساز شده است. امروز باشگاه زنیت روسیه رسما اعلام کرد که مهاجم ایرانی این تیم هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه های دیگر ندارد به خصوص ناپولی که گفته می شد با سردار آزمون توافق کرده است.

حالا سوال بسیار مهم این است که چطور هر چند وقت یکبار اخبار مربوط به انتقال سردار آزمون به یک تیم خارجی نظیر لیورپول، ناپولی، لسترسیتی، سویا به گوش می رسد؟ سوال مهم تر این است که آیا تا به حال اسم سردار آزمون به گوش یورگن کلوپ خورده است؟! صد البته طبیعی است که یک فوتبالیست در طول دوران فوتبال خود پیشنهادات متعددی داشته باشد. مهدی مهدوی کیا در دوران اوج فوتبالش از منچستریونایتد پیشنهاد رسمی دریافت کرد و حتی نماینده فرگوسن به هامبورگ رفت. علی دایی نیز زمانی که بازیکن بایرن مونیخ بازی می کرد پیشنهادی 11 میلیون دلاری از لیدز یونایتد گرفت که در زمان خودش بسیار قابل توجه بود ضمن اینکه بایرلورکوزن از مشتریان ثابت او به شمار می رفت.

اما اگر سردار آزمون تا این اندازه در سال های اخیر پیشنهاد خارجی داشته چرا هیچ وقت به هیچکدام از آنها نرفته است و البته نکته مهم تر این است که چرا این پیشنهادات بعد از مدتی تکذیب می شود؟!

به هر حال سلسله داستان های تکراری سردار در رابطه با تیم های مطرح اروپایی دیگر ادامه دارد و به نظر می رسد فعلا هم ادامه خواهد داشت.   

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر