jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۴۷۳ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۴

در شرایطی که رئیس فدراسیون وزنه برداری جهان به تازگی از سمت خود کنار کشیده هر روز اسناد تازه ای درباره رسوایی های مالی او طی ریاست بر این فدراسیون منتشر می شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، تاماش آیان علاوه بر فساد مالی متهم به این است که در جریان دوپینگ های متعدد ورزشکاران این رشته در المپیک، رقابت های جهانی و سایر رقابت های قاره ای و بین قاره ای قرار داشته است و یکی از عوامل ترویج دوپینگ در ورزش در سال های اخیر بوده است. اتهامات آیان به قدری سنگین است که حتی احتمال زندانی شدن او وجود دارد. برخی از اتهامات او مدارک مستندی هم دارند. 

اما با اینکه طبل رسوایی تاماش آیان از بام پایین افتاده یک نفر از او حمایت می کند و او کسی نیست جز حسین رضازاده، طلایی کاروان ورزشی ایران در المپیک های سیدنی و یونان. 

او که با ورزش سه مصاحبه کرده آیان را زحمت کش می داند و پاک معرفی اش می کند. مدام تاکید می کند او خیلی هم خوب است و همه چیز چقدر در دوران ریاست او خوب بوده است. 

به هر حال همین حرف هاست که باعث می شود حرف و حدیث درباره خود رضازاده بیشتر شود. اگر او در این شرایط سکوت می کرد خیلی بیشتر به نفعش بود. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر