jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۴۷۳   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۴

در شرایطی که رئیس فدراسیون وزنه برداری جهان به تازگی از سمت خود کنار کشیده هر روز اسناد تازه ای درباره رسوایی های مالی او طی ریاست بر این فدراسیون منتشر می شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، تاماش آیان علاوه بر فساد مالی متهم به این است که در جریان دوپینگ های متعدد ورزشکاران این رشته در المپیک، رقابت های جهانی و سایر رقابت های قاره ای و بین قاره ای قرار داشته است و یکی از عوامل ترویج دوپینگ در ورزش در سال های اخیر بوده است. اتهامات آیان به قدری سنگین است که حتی احتمال زندانی شدن او وجود دارد. برخی از اتهامات او مدارک مستندی هم دارند. 

اما با اینکه طبل رسوایی تاماش آیان از بام پایین افتاده یک نفر از او حمایت می کند و او کسی نیست جز حسین رضازاده، طلایی کاروان ورزشی ایران در المپیک های سیدنی و یونان. 

او که با ورزش سه مصاحبه کرده آیان را زحمت کش می داند و پاک معرفی اش می کند. مدام تاکید می کند او خیلی هم خوب است و همه چیز چقدر در دوران ریاست او خوب بوده است. 

به هر حال همین حرف هاست که باعث می شود حرف و حدیث درباره خود رضازاده بیشتر شود. اگر او در این شرایط سکوت می کرد خیلی بیشتر به نفعش بود. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر