jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۴۶۵ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۸:۰۹

سامانه دفاع هوایی ارتش سوریه بامداد امروز در واکنش پدافندی به حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در شرق حمص، شماری از موشک‌های شلیک شده را سرنگون کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سانا، پدافند هوایی ارتش سوریه بامداد سه شنبه ضمن مقابله با حمله هوایی رژیم صهیونیستی در آسمان شهر «تدمر» در شرق حمص، تعدادی از اهداف مهاجم را سرنگون کرد.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های اسرائیلی یکی از مراکز نظامی ارتش سوریه را در اطراف شهر تاریخی تدمر هدف قرار دادند.

در همین ارتباط، یک منبع نظامی ارتش سوریه به شبکه خبری روسیا الیوم گفته که در این حمله هوایی، مواضع ارتش سوریه در مناطق «السخنه»، «العامریه» و «التلیله» در صحرای تدمر هدف قرار گرفته‌ است.

همزمان، شبکه خبری المیادین گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مراکز نظامی ارتش سوریه در شمال فرودگاه تدمر را نیز هدف قرار دادند، اما این عملیات دشمن با شکست مواجه شد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی 12 فروردین ماه گذشته نیز به شهر حمص  سوریه حمله کرده بودند که با واکنش پدافندی ارتش سوریه مواجه شد.
مقابله پدافندی سوریه با حملات هوایی رژیم صهیونیستی در شرق حمص

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر