jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۳۷۶ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۵

خبرهای پیرامون سردار آزمون آنقدر زیاد است که هنوز نمی دانیم کدام یک را باور کنیم اما به هر حال گازتادلواسپور ایتالیا خبر مهمی دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، گازتا دلواسپور ایتالیا نوشت که سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت سنت پترزبورگ روسیه در آستانه انعقاد قرارداد با تیم ناپولی ایتالیا قرار دارد، این در حالی است که گفته می شد تیم های دیگری نظیر سویا، وستهام و لسترسیتی هم خواهان جذب این ملی پوش ایرانی هستند. 

آزمون از زبان پیوستن به تیم زنیت یکی از بهترین بازیکنان این تیم بوده است. 

گفته می شود در صورتی که آزمون به تیم ناپولی بپیوندد قراردادی به ارزش 40 میلیون یورو منعقد خواهد کرد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر