jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۲۵۷   ۳۰ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۸:۲۵

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با اشاره به آغاز فعالیت صنوف کم خطر در شهر تهران از آخرین تمهیدات و نحوه چگونگی فعالیت این اصناف خبر داد و گفت: متصدیان این صنوف فقط با ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مجاز به بازگشایی هستند.

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ نادر مرادی اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات گام دوم طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند و به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و سلامت عمومی شهروندان با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا استان تهران، برنامه ریزی شد، واحد‌های صنفی کم خطر در پاساژ‌های غیر مسقف تهران پس از ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت و اخذ کد «qr» و اجرای کامل پروتکل‌ های بهداشتی فاصله گذاری اجتماعی هوشمند از روز شنبه ۳۰ فروردین ماه بازگشایی و شروع به فعالیت کنند.

وی بیان داشت: متصدیان واحد‌های صنفی کم خطر می‌بایست کد «qr» دریافتی خود را به شیشه مغازه نصب کنند و با قرار دادن میز در جلوی درب واحد صنفی خود از تجمع افراد در مغازه‌ها جلوگیری کنند.

این مقام مسئول در خصوص اخذ تعهد از کارفرمایان و متصدیان صنفی در قبال سلامت کارکنان پس از بازگشایی، تصریح کرد: طبق بیانیه وزارت بهداشت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص سلامت کارکنان متوجه کارفرمایان نیست چرا که عوامل مختلفی می‌تواند باعث بروز بیماری کرونا شود و این موضوع خارج از کنترل کارفرمایان است، البته تمامی متصدیان واحد‌های صنفی ملزم به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی می‌باشند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در پایان ضمن قدردانی از همراهی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونای استان تهران، خاطر نشان کرد: مهلت ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها