jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۱۵۸ ۲۹ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۸:۲۴

آمار جهانی مبتلایان به کرونا سرانجام از مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر گذشت و این تعداد همچنان در حال افزایش است.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، براساس داده‌های وبگاه آماری «ورد ا مترز» که آمار لحظه به لحظه مبتلایان به کرونا در جهان را منتشر می‌کند، آمار جهانی مبتلایان به کرونا در سراسر جهان با افزایش تصاعدی خود حال از مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر گذشته است.

بر این اساس در حال حاضر جهان با بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار مبتلا به بیماری ناشی از ویروس کووید  ۱۹ موسوم به کرونا روبروست که در نوع خود بی سابقه است، اگرچه این رقم همچنان در حال افزایش است.

بر اساس آخرین آمار جهانی همچنین تا کنون نزدیک به ۱۴۸ هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند و در عین حال ۵۵۸ نفر نیز موفق به احیای سلامتی خود شده‌اند.

آمریکا با ۶۷۸ هزار مبتلا به کرونا مقام نخست مبتلایان به این بیماری در جهان را داراست.

در آمریکا همچنین تا کنون ۳۴ هزار نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر