jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۰۴۶   ۲۷ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۸:۱۷

تروریست ها در جاده ام ۴ در شمال غرب سوریه، در فایل ویدئویی ضمن تمسخر نظامیان ترکیه در سوریه آنها را تهدید کردند.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سانا گزارش داد: در راستای ادامه اقدامات جنایتگرانه رژیم ترکیه، مزدوران این رژیم منازل برخی از اهالی منطقه راس العین در حومه شمالی حسکه را سوزاندند.

منابع محلی به خبرنگار سانا گفتند: مزدوران این رژیم منازل برخی از اهالی منطقه تل ارقم در راس العین در حومه شمالی حسکه را سوزاندند. این منابع از افزایش عملیات ربایش در مناطق انتشار مزدوران رژیم ترکیه به ویژه در منطقه راس العین خبر دادند.

از سوی دیگر گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوری فایل ویدئویی منتشر کرد که در آن تروریستهایی که در جاده «ام ۴» یعنی حلب - لاذقیه قرار دارند برای ارتش ترکیه خط و نشان می کشند.

گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوری وابسته به مخالفان سوری گزارش داد: تروریست هایی که در منطقه النیرب در شرق ادلب و در جاده «ام۴» قرار دارند در فایل ویدئویی خود، نظامیان ترک را به تمسخر می گیرند.

در این فایل ویدئویی یکی از تروریست ها به تمسخر می گوید: «ما شما(نظامیان ترکیه) را دوست داریم! به یاری خدا سر شما را می بُریم و در همین جاده (ام ۴) می گذاریم از ما نترسید!».

همچنین در این فایل ویدئویی، تروریست ها به استهزاء نظامیان ترکیه با اصطلاحات نظامی معمول نزد سوری ها می پردازند و به آنها فحش می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر