کاپیتان تیم استقلال تهران گفت: صحبت های آقای سعادتمند را شنیدم و امیدوارم این صحبت ها به عمل تبدیل شود. ای کاش مدیران استقلال به اندازه می ماندند تا بتوانیم کار آنها را قضاوت کنیم.
کد خبر: ۱۲۶۳۹۸۲

به گزارش جام جم آنلاین، کاپیتان استقلال تهران در گفتگوی لایو در صفحه رسمی این باشگاه در اینستاگرام در مورد موضوعات مختلف صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید:

* قبل از شروع قرنطینه به سنندج سفر کردیم و اکنون نیز بیش از یک ماه است که در این شهر هستیم.  در منزل پدری حضور دارم و قرنطینه خانوادگی را سپری می کنم. تنها برای تمرین و در یک فضایی که تنها خودم و یک همراه دارم، با حفظ فاصله اجتماعی تمرین می کنم.

* قرنطینه می تواند روی روان آدم ها تاثیر بگذارد و روی اقتصاد نیز تاثیر گذاشته است. ماندن در خانه سخت است. نمی دانم تا چه زمانی شرایط ادامه دارد. یک سری از مردم می توانند این شرایط را تا ماه ها تحمل کنند اما برخی این شرایط را ندارند و یک مشکل بزرگ است که باید حل شود.

* در بخشی از روز مطالعه می کنم و چند ساعت نیز مشغول تمرین هستم و در دیگر اوقات آزاد نیز با خانواده وقت می گذارنم. اگر کتاب خواندن نبود، این روزها خیلی سخت تر می گذشت.

* سال 98 در کلیات سال بدی بود و روزهای بدی را سپری کردم؛ این موضوع هم فوتبالی و هم غیر فوتبالی بود. برای استقلال انواع تغییرات اتفاق افتاد که شاید این موضوع هر 200 سال یک بار رخ بدهد. واقعا بچه ها با تمام وجود خود کار و تلاش کردند تا این تیم بتواند سر پا باشد و به نسبت نتیجه بگیرد. امسال واقعا سال سختی بود و تغییری که برای تیم صدرنشین استقلال رخ داد، به تیم ضربه زد. بعد از این تغییرات هنوز به ثبات نرسیدیم و مشخص نیست مدیریت جدید نیز ثبات خواهد داشت یا نه و نباید با بی ثباتی جلو برویم تا تیم و هواداران ضربه بخورند.

* صحبت های آقای سعادتمند را شنیدم و امیدوارم این صحبت ها به عمل تبدیل شود. ای کاش مدیران استقلال به اندازه می ماندند تا بتوانیم کار آنها را قضاوت کنیم. از روزی که من آمدم هر سال مدیریت تغییر کرد و امسال بیش از همیشه شاهد تغییرات بودیم.

* اگر شرایط نرمال باشد و ساختار به درستی کار کند، هیچ مربی و بازیکنی نباید در امورات باشگاه دخالت کند اما وقتی می بینیم در باشگاه خود ما کارها پیش نمی رود و مشکلات زیادی وجود دارد، بازیکنان صحبت می کنند.

* کادرفنی ما برای دوران قرنطینه برنامه ریزی کردند و بعد از تعطیلی ابتدایی، برنامه دقیقی به ما ارائه شد و هر کسی تمرین کرده باشد شرایط بدنی خوبی دارد. اگر فرصت 20 روزه ای داشته باشیم، بازیکنان ما می توانند به شرایط ایده آل برسند.

* همه دنیا با این مشکل رو به رو هستند و می توانیم از نظرات کارشناسان کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا استفاده کنیم. می توانیم در یکی از شهرها که وضعیت سفید دارد به میدان برویم و یا اینکه مسابقات را برگزار نکنیم اما اگر دیر برگزار کنیم برای فصل بعد هم مشکل خواهیم داشت.

* تیم ما وضعیت خیلی خوبی ندارد. از نظر امکاناتی شرایط سختی داشتیم و اکنون نیز با کرونا دست و پنجه نرم می کنیم. شرایط خیلی جالبی نداریم و به ویژه جوانان تیم و بازیکنان با من تماس گرفتند و پیگیر مطالبات شدند. امسال دیدیم که قبل از عید باشگاه هیچ پرداختی نشد و این موضوع که برای اولین مرتبه رخ داد، خیلی بد بود. متاسفانه در واکنش به پیگیری بازیکنان چیزی نمی توانیم بگوییم و امیدوارم مشکلات برطرف شود تا یک پرداختی به بازیکنان انجام شود.

* امسال زمان مناسبی برای بدنسازی برخلاف سال های قبل داشتیم و دیدید که در اوایل لیگ تیم ما هماهنگ بود. تیم در حال پیشرفت بود و شرایط من نیز رو به جلو بود و امسال وضعیت خوبی داشتم و امیدوارم این فصل خوب در پایان با یک نتیجه خوب برای تیم محبوب استقلال همراه باشد.

* معنی شادی گل من علاقه من به استقلال است. در بازی های حساس که گل های خوبی زده می شود دوست دارم این شادی گل را انجام دهم تا تعصبم به استقلال را نشان دهم.

* در دیداری که برابر استقلال گل زدم، ابتدا عقب بودیم و آقای مجیدی به ما گل زده بود. استقلال آن سال خیلی قوی بود و یک لحظه یاد شوت آندو برابر بوریرام افتادم و شانس خود را آزمایش کردم و در نهایت توپ گل شد و بازی با تساوی به پایان رسید. این گل قشنگ ترین گل دوران فوتبالم بود.

* از اول فوتبال دفاع راست نبودم و مهاجم بودم اما با گذشت زمان من را عقب بردند و در نهایت دفاع راست شدم. منصورخان افتخارات زیادی در استقلال داشت و برای من نیز افتخار است که در پست ایشان بازی می کنم و امیدوارم جای ایشان را پر کنم و تا آخرین روز بازی‌های خوبی به نمایش بگذارم.

*درباره حضور در استقلال، من وقتی در پاس همدان بودم، آقای اولیایی اجازه نداد به استقلال بیایم و حضورم در این تیم کمی دیر شد. همیشه حسرت می‌خورم و کاش زودتر می‌شد به استقلال بیایم. بازی در استقلال شور و هیجان دیگری دارد.

* پنالتی‌ که مقابل الاهلی از دست دادم تلخ‌ترین پنالتی بود که از دست دادم.

* زمانی که فرگوسن در منچستر بود، این تیم را دوست داشتم. از روزی که او رفت، نتایج منچستر خوب نبود.

* علاقه قلبیم این است که با پیراهن استقلال از فوتبال خدحافظی کنم. البته‌ خیلی‌ها دوست داشتند این اتفاقات برایشان رخ دهد ولی این موضوع برای آن‌ها اتفاق نیافتاد و امیدوارم من بتوانم با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنم.

* من یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارم.

* با همه بازیکنان استقلال رفیقم ولی اگر بخواهم یک نفر را نام ببرم، علی کریمی.

* هدفم این است که آنقدر خوب کار کنم و آماده باشم که در جام جهانی بعدی حاضر باشم. من لیاقت حضور در جام‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ را داشتیم. در دومی به دلیل حضور در استقلال به من پرداخته شد ولی در ۲۰۱۴ با وجود بازی کردن در تمام بازی‌های نفت، حق من را خوردند.

- سر اینکه به جام جهانی نرفتم از کی‌روش ناراحتم ولی او یک مربی بزرگ و جنتلمن بود و شکی نیست که به فوتبال ایران خیلی کمک کرد.

* بهترین گلم در دربی ۸۶ بود. اولین گلم با پیراهن استقلال مقابل استقلال اهواز را هم دوست دارم.

* می‌خواهم ادامه تحصیل دهم و وارد مدیریت ورزش شوم. قطعا کلاس‌های مربی‌گری را هم می‌روم ولی فضای مدیریت را بیشتر دوست دارم. در ایران فقر مدیر ورزشی داریم. الان دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی هستم و از استادم دکتر ویسی هم تشکر می‌کنم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها