jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۶۳۹۶۶ ۲۷ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۰

رییس اتحادیه صنف کبابی و حلیم و غذا پزی های سنتی گفت: افزایش قیمتی در آش و حلیم نخواهیم داد. این محصولات در ماه رمضان به صورت فروش آنلاین و در ظروف در بسته با رعایت تمام نکات بهداشتی به دست مردم خواهد رسید.

 حسین محمدی رییس اتحادیه صنف کبابی و حلیم و پزندگان غذاهای سنتی در گفتگو با جام جم آنلاین در خصوص موضوع فروش و پخش آنلاین اش و حلیم در ماه رمضان گفت :در ماه رمضان حلیم و اش به صورت آنلاین به مردم عرضه خواهد شد. برای تحقق این امر نیز زیر ساخت ها آماده است و با توجه به اپلیکیشن هایی که از قبل در زمینه فروش آنلاین غذا فعالیت می کرده اند نباید در زمینه پخش مشکلی وجود داشته باشد .

وی در خصوص قیمت محصولات این صنف در ماه رمضان گفت: ما هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت و محصولات با قیمت سال گذشته به دست مشتریان خواهد رسید. تاکید می کنم که به اعتقاد من مردم روزه دار حق دارند که سفره هایشان با غذاهای مقوی رنگین شود و ما تمام تلاش خود را برای تحقق این امر می کنیم.

محمدی خاطر نشان کرد: محصولات با رعایت نکات کامل بهداشتی و به صورت ظرف در بسته به دست مشتریان خواهد رسید . همچنین در فرآیند تولید نیز با توجه به زمان پخت طولانی و حرارت بالای پخت عملا محصول کاملا پاکیزه و ضد عفونی است .

رییس اتحادیه صنف کبابی و حلیم در خاتمه گفت: دستورالعمل های بهداشتی به واحد های صنفی ابلاغ می شود و تمام واحد ها ملزم رعایت این نکات هستند و با هرگونه تخلف برخورد خواهد شد . 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر