Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۹۰۹ ۲۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۷

مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی کشور گفت: تاکنون 70 نفر از رانندگان اتوبوسرانی کشور به بیماری کرونا مبتلا شدند و 7 نفر از این افراد هم در اثر این بیماری جان باختند.

title

به گزارش جام جم آنلاین، محسن مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی کشور در گفتگو با فارس اظهار داشت: رانندگان اتوبوسرانی با کمبود دستکش و ماسک مواجه هستند.

وی ادامه داد: اتوبوس های فعال در سطح کشور براساس دستوالعمل ها ابلاغی از سوی وزارت بهداشت با محلول هایی ضدعفونی می شوند.

مسلم خانی یاد آور شد تاکنون 70 نفر از رانندگان اتوبوس به بیماری کرونا مبتلا شده اند و 7 نفر نیز در اثر این بیماری فوت کرده اند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر