jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۸۹۸ ۲۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۹

روزنامه رکورد از این نوشت که باشگاه اسپورتینگ لیسبون به دنبال مهدی طارمی است و قصد دارد این بازیکن را برای فصل بعد به خدمت بگیرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرآنلاین نوشت: علیرضا نیکومنش مدیربرنامه‌های مهدی طارمی تأیید کرد که باشگاه اسپورتینگ لیسبون در مقطعی نسبت به جذب مهاجم ملی‌پوش کشورمان تمایل داشته است. طارمی در ابتدای فصل جاری به تیم ریو آوه پیوست و عملکرد خوبش در این فصل که در 27 بازی 11 گل زد مورد توجه چند باشگاه پرتغالی قرار گرفت. نشریه رکورد ابراز اطمینان کرده که اسپورتینگ یکی از تیم‌هایی بوده که تحت تأثیر عملکرد او قرار گرفته و به فکر جذب او در ماه ژانویه هم افتاده بود.

مدیربرنامه‌های طارمی در این باره به نشریه رکورد گفت: باشگاه اسپورتینگ برای خرید طارمی ابراز تمایل کرد اما همانطور که می‌دانید مهدی با ریو قرارداد دارد که این هم در تصمیمی که او اتخاذ خواهد کرد تصمیم خواهد گذاشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر