jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۸۶۹ ۲۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۶

اخبار مربوط به انتقال سردار آزمون بازیکن ایرانی تیم زنیت به تیم ناپولی روز به روز بیشتر به واقعیت نزدیک می شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، این روزها درباره سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان جدال رسانه ای میان روس ها و ایتالیایی ها ایجاد شده است. با وجود تاکید رسانه های روسیه و مدیران باشگاه زنیت به فروشی نبودن سردار اما رسانه های ایتالیا معتقدند که مهاجم ایرانی در تابستان راهی ناپولی می شود.

اما این بار سایت «BUSINESS Online» روسیه بر خلاف رسانه های کشورش اخبار ایتالیایی ها را تایید کرد و خبر داد: زنیت به دنبال فروش آزمون به مبلغ 40 میلیون یورو است اما تمام این مبلغ به زنیت نمی رسد بلکه 20 درصد آن طبق قرارداد آزمون به روبین کازان باشگاه سابق می رسد.

آزمون در اوایل سال 2019 از روبین کازان به زنیت آمد. او در این فصل برای زنیت 21 بازی انجام داده و 10 گل به ثمر رسانده است و 6 پاس گل داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر