jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۶۷۶ ۲۴ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۰

علیرضا جهانبخش ملی پوش ایرانی برایتون هم مثل اکثر فوتبالیست ها این روزها در قرنطینه خانگی است.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرورزشی نوشت: او در پاسخ به این سوال که ایام را چطور سپری می‌کند، می گوید: «من هم مثل تمام کسانی که در قرنطینه هستند سعی می کنم خودم را سرگرم کنم. روزهای سختی را سپری می‌کنیم، مخصوصا برای خود من که تقریبا 6 روز از 7 روز هفته را درگیر فوتبال بودم. الان شرایط کاملا متفاوت شده است. ریتم روزانه زندگی ام تغییر کرده است. سعی می کنم این ریتم را به بهترین شکل سپری می کنم. از زمانی که دارم، نهایت استفاده را می برم. در خانه تمرین می کنم. قبل از اینکه این اتفاقات بیفتد، پدر و مادرم به انگلیس آمدند. بیشتر در کنار خانواده ام هستم. از طرفی کنار تمرینات روزانه ، سعی می کنم کتاب بخوانم و سریال ببینم تا یکطوری زمان را سپری کنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر