jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۵۸۸ ۲۳ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۷

ستاد ملی مبارزه با کرونا تنها به یک شرط با برگزاری بازی‌های لیگ برتر در ماه‌های خرداد و تیر موافقت خواهد کرد که باشگاه‌ها محل برگزاری تمرین و همچنین مسابقه را ضدعفونی کنند و از همه مهمتر بازی‌ها بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرورزشی نوشت: رئیس فدراسیون پزشکی احتمال داده در مذاکره با ستاد ملی مبارزه با کرونا به تیم‌های ورزشی اجازه شروع تمرینات را از اردیبهشت ماه بدهد. البته تأکید کرده ایران هنوز پیک اول کرونا را رد نکرده و این همان‌طور که پیش‌تر بدان اشاره شده بود، اجازه نمی‌دهد بازی‌های لیگ برتر به طور رسمی در اردیبهشت آغاز شود. براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است تیم‌ها از اواسط اردیبهشت تمرینات را آغاز کرده و در ماه‌های خرداد و تیر بازی‌های معوقه لیگ برتر و همچنین جام‌حذفی برگزار شود.
تازه‌ترین خبری که در این باره به دست ما رسیده حاکی از آن است؛ ستاد ملی مبارزه با کرونا تنها به یک شرط با برگزاری بازی‌های لیگ برتر در ماه‌های خرداد و تیر موافقت خواهد کرد که باشگاه‌ها محل برگزاری تمرین و همچنین مسابقه را ضدعفونی کنند و از همه مهمتر بازی‌ها بدون حضور تماشاگر برگزار شود. مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال شایعه برگزاری بازی‌ها در دو شهر بوشهر و اهواز به بهانه اینکه ویروس کرونا در شرایط آب و هوایی گرم کمتر زنده می‌ماند را رد کرد، اما بر این نکته تأکید داشت فدراسیون فوتبال براساس تأکید فیفا به دنبال ادامه برگزاری بازی‌های لیگ برتر است.
چالش‌های به وجود آمده بر سر تعیین تیم قهرمان و همچنین دو تیم سقوط‌کننده به دسته پایین‌تر این ضرورت را برای فدراسیون فوتبال ایجاد کرده که به دنبال راهکاری برای ادامه برگزاری بازی‌های لیگ برتر باشد. بدون شک برگزاری بازی‌ها بدون حضور تماشاگر در ۹ هفته پایانی بهتر از عدم برگزاری آن خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر