jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۵۷۵ ۲۳ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۱

یک بازیگر سریال «میانبر» که این روزها از شبکه پنج سیما در حال پخش است با اشاره به بازخوردهای مخاطبان از این سریال بیان کرد: دوست و آشنا که مرا می بینند، تشکر می کنند و می گویند در این ایام که مجبورند در خانه بمانند سرشان با همین سریال ها گرم می شود.


شهین تسلیمی در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با اشاره به اینکه ضبط سریال همچنان ادامه دارد، توضیح داد: پخش و ضبط سریال تقریبا همزمان است و برای همین ما این روزها هم سر ضبط سریال می رویم و کار را ادامه می دهیم در عین اینکه عده ای در خانه هایشان هستند اما ما در حال تولید کار هستیم. 
 
این بازیگر درباره اینکه چقدر در این شرایط بابت کرونا نگرانی دارد، عنوان کرد: من شخصا به کرونا فکر نمی کنم، ما در پروژه و حتی در مواقع دیگر تا آنجا که می توانیم موارد بهداشتی را رعایت می کنیم بعد از آن هرچه خدا بخواهد همان می شود. 
 
تسلیمی در پاسخ به اینکه اولویتش این روزها استراحت در منزل است یا کار، خاطرنشان ساخت: ترجیح می دهم فعالیت هایم را ادامه دهم تا هم سر خودمان گرم شود و هم مردم سرگرم شوند. کرونا این روزها مساله ای جهانی است، همه مردم درگیر آن هستند. آمریکا و اروپا هم دچار این ویروس شده اند بنابراین ما اگرچه باید از خود محافظت کنیم تابع امر خدا هستیم و این از نگرانی ها کم می کند. 
 
وی اضافه کرد: البته برای کاهش نگرانی عوامل، پزشک به پشت صحنه سریال می آورند، معاینه و ضدعفونی می کنند. مسائل دیگر هم رعایت می شود تا عوامل و بازیگران با خیال راحت به کار بپردازند. 
 
 این بازیگر تئاتر و تلویزیون با اشاره به سختی مبارزه با ویروس کرونا و شرایط کنونی در مقایسه با زمان جنگ یادآور شد: یکی از نکاتی که کمک می کند بتوانیم این ویروس را از بین ببریم همراهی و همدلی مردم با یکدیگر است. زمان جنگ همه به هم کمک می کردند هرکسی خانه اش خراب می شد یا امکاناتی مثل نفت و مواد اولیه می خواست همه به هم کمک می کردند. همه با هم متحد بودند آن زمان احتکار نبود اما الان برخی از مردم حریص شده اند و عاطفه و محبت شأن کم شده است.  
 
وی در پایان گفت: این روزها باید به یاد همه باشیم حتی به یاد حیوانات باشیم که نمی توانند غذایی برای خوردن پیدا کنند و اگر توانستیم برای آنها هم غذا فراهم کنیم چراکه اگر به دیگران رحم کنیم خدا هم به ما و همه مردم رحم می کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر