jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۵۶۲ ۲۳ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۸:۴۹

فیفا در حال بررسی طرحی است که بر اساس آن قرار است بزرگ ترین تورنمنت فوتبالی جهان به تعویق بیفتد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از اسپورتولوژی، با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و تبدیل شدن آن به یک پاندمیک خطرناک تمامی رقابت های فوتبال از جمله مقدماتی های جام جهانی به تعویق افتاده است. بر طبق برنامه ریزی، جام جهانی در حالی آغاز می شود که رقابت های مقدماتی مربوط به آن تنها دو یا سه ماه پیش از آن تمام شده است. این اتفاق در فوتبال جهان پذیرفته شده نیست چرا که تیم های ملی فوتبال مختلف برای آماده سازی به بازه زمانی حداقل 9 ماهه نیاز دارند.

تا به حال در تاریخ فوتبال جام جهانی سابقه نداشته که رقابت های جام جهانی با مقدماتی فاصله کمی داشته باشد.

بر اساس طرح جدیدی که فیفا در دست دارد رقابت های جام جهانی فوتبال ممکن است به جای سال 2022 در سال 2023 برگزار شود و احتمالا فصل برگزاری آن زمستان خواهد بود که در این صورت تعویق آن بیشتر از یک سال خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر