jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۵۱۵   ۲۲ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۲:۴۸

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به مسئولان برگزاری مسابقات کشورهای مختلف هشدار داد که بازی ها را زود شروع نکنند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، به نقل از نشریه «مارکا» اسپانیا، بوندسلیگا احتمال دارد در ماه آینده ازسرگرفته شود ولی جانی اینفانتینو، رئیس فیفا مخالف اقدام عجولانه است و به مسئولان کشورها به ازسرگیری بازی ها به صورت زودهنگام هشدار داد.

اینفانتینو در این رابطه گفت: اگر در این شرایط بحرانی کرونا مسابقات فوتبال را زود ازسرگرفته شود واقعا اقدامی غیرمسئولانه خواهد بود. جان انسان ها از هر مسابقه فوتبالی ارزشمندتر است و نباید این اتفاق بیفتد.

وی افزود: بهتر است مسابقات تعطیل بماند و منتظر بمانیم. انتظار بهتر از به خطر انداختن جان انسان ها است. ما به همراه شما در فیفا در 4 سال گذشته موفق شدیم بنیه مالی قوی ایجاد کنیم و فیفا می تواند در این بحران به فوتبال دنیا کمک کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها