jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۴۳۸ ۲۰ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۶:۱۰

مثل روز روشن بود که وینفرد شفر بابت دریافت دستمزدش از استقلال به فیفا شکایت می‌کند و هر کس دیگری هم جای او بود از چنین مبلغ هنگفتی نمی‌گذشت و شکایت می‌کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرورزشی نوشت:ظاهراً دلخوری مرد آلمانی فقط به خاطر عدم دریافت طلبش و بدقولی مدیران استقلال نیست به دلیل آنکه موارد دیگری هم مطرح شد که به شدت باعث ناراحتی سرمربی سابق آبی‌پوشان شده است. مسائلی که انگیزه او برای شکایت را افزایش داد و البته بدیهی است که تمایلش برای توافق را هم کاهش می‌دهد.


برچسب دلالی
یکی از مهم‌ترین مواردی که به شدت باعث ناراحتی شفر شد، حرف‌هایی است که یکی از مدیران وقت باشگاه چند روز پس از اخراج او در تلویزیون مطرح کرد. این مدیر که البته حالا دیگر سمتی در استقلال ندارد مدعی شد قرارداد چند بازیکن خارجی استقلال غیرشفاف است و شفر را متهم کرد که خودش این نفرات را به ایران آورده است! ادعایی که با واکنش تند مرد آلمانی مواجه شد و شفر همان زمان اعلام کرد قضیه را از طریق کمیته انضباطی و اخلاقی فیفا دنبال می‌کند، چون با حیثیت ورزشی‌اش بازی شده است. البته باشگاه استقلال در این مورد مقصر نبود به دلیل آنکه موارد مطرح شده موضع شخصی یکی از مدیران بود نه بیانیه رسمی باشگاه ولی با این وجود شفر هنوز کینه آن روز‌ها را به دل داشته و در گفتگو با برخی افراد که برای حل مشکل و جلب رضایتش قدم جلو گذاشته بودند، تأکید کرده است استقلال بابت تهمت دلالی که توسط مدیرش به من زده شد، عذرخواهی نکرد و از این بابت خیلی عصبانی هستم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر