jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۳۶۵ ۲۰ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۴

براساس آخرین آمار ارائه شده در سایت worldometers کشور اسپانیا با 140 هزار و 510 مبتلا بیشتر از هر کشور دیگری در اروپا درگیر کرونا شده هر چند آمار مرگ و میر در ایتالیا بالاتر است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل، پس از ایتالیا، فرانسه و آلمان، کشور بریتانیا در رتبه بعدی کشورهای اروپایی قرار دارد که به شدت درگیر ویروس کرونا شده اند. هم اکنون بیش از 60 هزار تن در این کشور مبتلا به کرونا شده اند و 5 هزار و 373 تن نیز جان باخته اند.

بر اساس آخرین تحقیقات محققان با  نرخ سرعت ابتلای فعلی در بریتانیا به زودی این کشور در صدر تمام کشورهای اروپایی از حیث ابتلا قرار می گیرد. بر اساس مطالعات کالج لندن سرعت ابتلا در فاز اول کرونا در انگلیس بسیار بیشتر از نرخ ابتلا در فاز اول کرونا در ایتالیا و اسپانیا. این بدان معناست که این کشور پتانسیل بسیار بالایی دارد تا بتواند به صدر جدول مبتلایان برسد و این یک زنگ خطر جدی برای تمام شهرهای بریتانیاست. با اینکه اکنون آمار ابتلا و مرگ و میر بر اثر کرونا در بریتانیا بالاست اما برخی بر این اعتقادند که این کشور هنوز به پیک بیماری نرسیده است. لندن مرکز کرونایی های بریتانیاست. پایتخت انگلیس نزدیک به 12 هزار کرونایی درون خود دارد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر