jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۳۳۵ ۱۹ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۲

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی 2089 بیمار جدید کووید19 در کشور خبر داد و گفت: متاسفانه تا کنون 3872 نفر از بیماران، جان خود را از دست داده اند و دیگر در بین ما نیستند.

title

به گزارش جام جم آنلاین، دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: از دیروز تا امروز 19 فروردین 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 2089 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد.

وی افزود: با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید19 در کشور به 62589 نفر رسید.


سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 133 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند، افزود: تا کنون 3872 نفر از بیماران، جان خود را از دست داده اند و دیگر در بین ما نیستند.

جهانپور ادامه داد: خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون 27039 نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

وی اضافه کرد: 3987 نفر از بیماران مبتلا به کووید 19 در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.


سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: تا کنون 211 هزار و 136 آزمایش تشخیص کووید 19 در کشور انجام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر