jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۱۳۶ ۱۷ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۹

ویروس کرونا بعد از به تعویق انداختن تمامی رقابت های ورزشی از جمله المپیک حالا جام جهانی فوتبال را هدف گرفته است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از beinsports، با توجه به تعویق افتادن یورو 2020و بازی های انتخابی جام جهانی در تمام نقاط دنیا تمامی رقابت های مربوط به آنها به سال 2021 موکول شده است.

با توجه به این موضوع که المپیک هم به تعویق افتاده است برگزاری توامان تمامی رقابت های ورزشی در سال 2021 سرگیجه شدیدی را در ورزش جهان رقم می زند. از این رو ممکن است باز هم تغییرات متعددی در برنامه ریزی های مربوط به تورنمنت های فوتبالی به وجود بیاید که در نهایت منجر به تعویق دوباره آنها می شود.

به منظور عادی سازی روند فوتبال جهان بعد از دوران کرونا، تمامی رقابت های فوتبال باید بدون فشردگی برگزار شود. فرمول هایی که در این رابطه کنار هم قرار داده می شود در نهایت به این منجر می شود که جام جهانی 2022 قطر هم به تعویق بیفتد و این یعنی اینکه برای نخستین بار در تاریخ جام جهانی این رقابت ها در سالی برگزار می شود که عدد آن فرد است؛ یعنی سال 2023.

به نظر می رسد بلایی که ویروس کرونا بر سر جهان ورزش آورد تغییراتی دائمی را در آن رقم می زند به این ترتیب که برگزاری المپیک برای همیشه در سال فرد خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر