jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۹۳۲ ۱۴ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۹

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با بیان اینکه در شبانه‌‌روز گذشته تردد خودرو در جاده‌ها نسبت به روز قبل 38.9 درصد کاهش داشت، گفت: در حال حاضر محورهایی نظیر رودبار - کهنوج، منطقه 4 آزادراه تهران - شمال، جاده خلخال - اسالم، محور پونل - خلخال و محور شمشک - دیزین مسدود است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها، گفت: در حال حاضر اغلب جاده‌ها و محورهای مواصلاتی کشور باز است اما طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا مردم از انجام سفر خودداری کنند.

وی ادامه داد: طبق مصوبه این ستاد فقط ورود افراد بومی و ساکن هر شهر طبق کارت ملی، پلاک و بیمه‌نامه خودرو به آن شهر مجاز است.

 برف و باران در جاده‌های 8 استان / بازگشایی کندوان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

وی با اشاره به بازگشایی محور کندوان و منطقه یک آزادراه تهران - شمال گفت: در حال حاضر در محور کندوان شاهد بارش برف و باران و در محورهای هراز و فیروزکوه شاهد بارش باران هستیم.

محرابی‌نیا افزود: در حال حاضر در جاده‌های استان‌های البرز و مازندران بارش برف و باران داریم و دوربین‌های نظارت تصویری بارش باران در جاده‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، تهران و سمنان نشان می‌دهد.

رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق 2318 ترددشمار

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق دوربین‌های نظارت تصویری و 2318 ترددشمار جاده‌ای انجام می‌شود. طبق اطلاعات این ترددشمارها کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل در شبانه‌روز گذاشته 38.9 درصد کاهش داشت. در همین مدت سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 15.6 درصد و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ثبت 23 هزار و 797 تردد در آزادراه کرج - تهران

وی گفت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج - تهران با 23 هزار و 797 تردد که حدود یک پنجم تردد روزهای عادی است، پرترددترین جاده کشور بود و پس از آن آزادراه‌های کرج - قزوین و قزوین - کرج پرترددترین جاده‌های کشور بودند.

محدودیت تردد محموله‌های ترافیکی

محرابی‌نیا بیان کرد: تردد محموله‌های ترافیکی دارای مجوز تا ساعت 7 روز 16 فروردین در جاده‌های کشور ممنوع است.

انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در حال حاضر محورهایی نظیر رودبار - کهنوج، منطقه 4 آزادراه تهران - شمال، جاده خلخال - اسالم، محور پونل - خلخال و محور شمشک - دیزین مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر