jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۶۸۵ ۰۹ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۸:۱۴

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از مسدود بودن همه ورودی‌ها و خروجی‌های محورهای مواصلاتی استان‌ها برای کاهش سفر و کنترل ویروس کرونا در کشور خبر داد و گفت: باید زنجیره انتقال این ویروس شکسته شود تا بتوانیم بر آن غلبه کنیم.

به گزارش جام جم آنلاین، رضا اکبری در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: همه ورودی‌ها و خروجی‌های محورهای مواصلاتی استان‌ها برای کاهش سفر و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مسدود شده است که البته این انسداد با کنترل و غربالگری ویروس کرونا همراه بوده و این روند ادامه خواهد داشت.

وی افزود: انسداد این محورها به معنای بسته شدن راه‌ها و به صفر رسیدن ترددها نیست اما به شدت کنترل می‌شود و اجازه ورود و خروج به غیر بومیان داده نخواهد شد.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه مسدود شدن راه‌های ورودی و خروجی استان‌ها باعث ایجاد ترافیک نشده است، گفت: در استان تهران برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مسیرهای هر دو باند رفت و برگشت پایتخت مسدود شده است که شامل تهران – قم محدوده نعل‌بندان، تهران – فیروزکوه محدوده پلیس راه فیروزکوه، تهران – هراز – آبعلی، تهران – ساوه عوارضی دوم، تهران مشهد پلیس راه شریف آباد، تهران شمال انتهای آزادگان، جاده قدیم تهران قم محدوده نعلبندان و ورامین جوادآباد قبل از آزادراه قم و گرمسار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر