jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۶۵۱ ۰۹ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۶

با شروع بهار و تابستان، کمتر کسی است که به فکر نصب، سرویس یا تعمیر کولر گازی خانه یا محل کار خود نیست.

خدمت از ما، بستری فراهم نموده است تا شما به راحتی بتوانید درخواست نصب کولر گازی، سرویس کولر گازی یا تعمیر کولر گازی خود را در آن ثبت کنید؛ و در کمتر از 30 دقیقه، از 5 متخصص به رایگان قیمت بگیرید و با بررسی سوابق هر یک از متخصصین، بهترین متخصص را برای خدمات سرمایشی خود پیدا کنید.

خدمت از ما: درخواست نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در سراسر ایران

سرویس کولر گازی خدمت از ما

سرویس اسپلیت، شامل خدمات متفاوتی می‌شود. از جمله خدماتی که می‌توان برای سرویس کولر گازی (https://khedmatazma.com/subservice/air-conditioner-services) نام برد، شستشوی پنل داخلی و خارجی، بررسی میزان گاز و در صورت نیاز، شارژ کولر گازی، بررسی فیلترهای هوای به کار رفته در اسپلیت و ... است.

پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که از وضع سلامت کولر گازی خود مطلع نیستید، حتما از یک سرویسکار اسپلیت درخواست کنید تا کولر گازی شما را بررسی کند. بسیاری، با سهل انگاری، از سرویس کولر گازی غفلت می‌کنند و این موجب خرابی برخی از قطعات اسپیلت در بلندمدت می‌شود!

بهترین حالت، 2 مرتبه سرویس کولر گازی در طول سال است. یک مرتبه در ابتدای فصل بهار و یک مرتبه در انتهای فصل تابستان؛ به خصوص اگر از کولر گازی، برای گرمایش در طول پاییز و زمستان استفاده می‌کنید.

در غیر این صورت، حتما در ابتدای بهار یا اواسط آن، حتما از یک سرویسکار حرفه‌ای، درخواست سرویس اسپلیت کنید.

خدمت از ما: درخواست نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در سراسر ایران

تعمیر کولر گازی و اسپلیت

موارد متفاوتی می‌تواند موجب خرابی اسپلیت شما شود. از جمله عواملی که منجر به تعمیر کولر گازی (https://khedmatazma.com/subservice/air-conditioner-repair) می‌شود، عبارت هست از نشتی گاز، سوختن برد، سوراخ شدن لوله‌ها، از کار افتادن کمپرسور و ... است.

تعمیر کولر گازی، معمولا برای اسپلیت‌هایی است که بیش از 10 سال عمر کرده‌اند. البته برای چنین کولرهایی، پیشنهاد می‌کنیم یا آن‌ها را تعویض کنید یا آن که از کاهنده مصرف برق استفاده کنید.

با توجه به این که این کولرها دیگر مطابق با استانداردهای روز مصرف برق نیستند، در طول فصل بهار و تابستان، می‌توانند هزینه‌های هنگفتی برای شما ایجاد کنند.

همچنین حداقل 2 مرتبه در طول سال، آن‌ها را سرویس کنید تا در صورت مشاهده علائم خرابی، به سرعت اقدام به تعمیر کولر گازی خود کنید تا هزینه دو چندانی، برایتان ایجاد نشود.

برای کدام برندها، می‌توانیم درخواست تعمیر و سرویس کولر گازی بدهیم؟

اگر برایتان سوال شده که متخصصین خدمت از ما، خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی کدام برندها را ارائه می‌دهند، پاسخ شما، تمامی برندهای کولر گازی است.

با توجه به فعالیت بیش از 500 متخصص حرفه‌ای در زمینه نصب، تعمیر و سرویس اسپیلت، در صورتی که کولر گازی از هر برندی دارید، می‌توانید به راحتی درخواست خودتان را ثبت کنید.

از جمله این برندها می‌توان به:

 • کولر گازی ال جی
 • اسپیلت سامسونگ
 • اسپلیت اُجنرال
 • کولر گازی دوو
 • اسپیلت پاناسونیک

اشاره کرد.

 

خدمت از ما: درخواست نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در سراسر ایران

نصب انواع کولر گازی (پنجره‌ای، ایستاده، اینورتر و ...)

نصب کولر گازی، در نگاه اول شاید آسان به نظر برسد و بگویید که خودتان می‌توانید آن را انجام دهید؛ اما کافی است که بخواهید اقدام به این کار کنید. شاید از خود بپرسید چرا؟

نصاب‌های اسپیلت، دارای تجهیزات تخصصی هستند که شما فاقد آن‌ها هستید. به عنوان مثال، دریل‌های مخصوص برای سوراخ کردن دیوار و رد کردن لوله‌های کولر و یا مهارت نصب پنل داخلی کولر گازی بر روی دیوار.

برای چنین مواردی است که پیشنهاد می‌کنیم، از متخصص این کار برای نصب کولر گازی استفاده کنید.

شما می‌توانید نصب انواع کولر گازی را در خدمت از ما، درخواست دهید؛ از جلمه:

 • کولر گازی اینورتر
 • کولر گازی پنجره‌ای
 • کولر گازی ایستاده

 

فعالیت خدمت ازما، در کدام شهرها است؟

هر جای ایران، اگر متخصصی اعلام آمادگی برای فعالیت کند، خدمت از ما بستر لازم را فراهم می‌کند تا او به راحتی بتواند شروع به کسب درآمد کند.

از جلمه شهرهایی که در خدمت ازما فعال است، می‌توان به:

 • بوشهر
 • تهران
 • مشهد
 • اهواز
 • شیراز
 • کیش
 • اصفهان
 • تبریز
 • بندر عباس

و ده‌ها شهر دیگر اشاره کرد.

 

خدمت از ما، دسترسی آسان به متخصصین

خدمت ازما، بستری فراهم نموده است تا شما، به رایگان بتوانید درخواست خود را ثبت کنید و از برترین متخصصین، قیمت دریافت کنید. سپس با بررسی سوابق هر یک از آن‌ها، بهترین متخصص را انتخاب کنید.

خدمت از ما، همچون Thumbtack (https://thumbtack.com) سعی بر آن دارد تا متخصصان و مشتریان را با کمترین هزینه به یکدیگر وصل کنید.

در صورتی که متخصص هستید، تفاوتی ندارد در کدام زمینه شغلی، خدمت از ما، در کنار شما است. از نصب کولر گازی، تعمیر اسپیلت، سرویس اسپلیت تا تعمیر کولر آبی، سرویس کولر آبی، نصب چیلر؛ خدمات نظافتی همچون نظافت منزل، نظافت راه پله، کفسابی، نماشویی؛ خدمات زیبایی همچون اصلاح سر، کوتاهی مو، کاشت ناخن، اکستنشن مو، کاشت و اکستنشن مژه؛ و صدها خدمت دیگر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: