jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۲۲۲ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۵:۰۲

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: به غیر از شهر جدید پردیس حدود 9 هزار واحد مسکن مهر در سایر شهرها آماده بهره برداری و تحویل به متقاضیان است که برگزاری مراسم افتتاح آن ها به دلیل شیوع ویروس کرونا زمانی دیگر موکول خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، حبیب اله طاهرخانی با بیان اینکه تعداد 81 پروژه خدماتی به ارزش 3 هزار و 335 میلیارد ریال در شهرهای جدید طی سال 1398 احداث شده است گفت: از 81 پروژه ساخته شده تا کنون 52 مورد افتتاح و 29 مورد دیگر آماده بهره برداری است که مراسم افتتاح آن ها به دلیل شیوع ویروس کرونا و شرایط ویژه کشور بر لزوم عدم تجمع غیرضروری به زمانی مناسب موکول خواهد شد.

به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی، 29 پروژه باقی مانده شامل 4 مدرسه، 4 فضای ورزشی، 11پارک، 4 مسجد، 2 فضای فرهنگی و 4 مورد تجهیزات شهری هستند که در 12 شهر جدید ایوانکی، گلبهار، پرند، عالیشهر، بینالود، شیرین شهر، سهند، مجلسی، صدرا، بهارستان و امیرکبیر واقع شده اند.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره به افتتاح 10 هزار و 79 واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس همزمان با دهه مبارک فجر با حضور وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: در حال حاضر به غیر از شهر جدید پردیس حدود 9 هزار واحد مسکن مهر در سایر شهرها آماده بهره برداری و تحویل به متقاضیان است که برگزاری مراسم افتتاح آن ها نیز با توجه به شرایط مذکور به زمانی دیگر محول خواهد شد.

طاهرخانی همچنین تأکید کرد که با وجود شرایط فعلی، امور خدمات رسانی در شهرهای جدید اعم از انتخاب واحد، چاپ و تحویل قرارداد، واگذاری عرصه، فرآیند نقل و انتقال، صدور کارت، تحویل قرارداد، درخواست مراجعۀ حضوری به کارگزاری، نوبت‌­دهی اینترنتی برای ملاقات با مدیرعامل شرکت و گزارش پیشرفت فیزیکی پروژه به هیج وجه متوقف نشده و از طریق سامانه های اینترنتی در حال انجام است. متقاضیان و شهروندان محترم شهرهای جدید می توانند از این طریق به امور جاری و ضروری خود رسیدگی نمایند.

در این راستا مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید نیز با ارسال بخشنامه ای به شهرها نسبت به رعایت نکاتی از جمله ضدعفونی کردن ساختمان ها، آسانسورها و اتاق های کارکنان و کارگزاری ها به صورت روزانه، تهیه پک بهداشتی شامل ماسک و مایع ضدعفونی برای تمامی پرسنل و در صورت امکان برای شهروندان و ساکنان مسکن مهر، تکلیف به تمامی پیمانکاران بر رعایت موازین بهداشتی و توزیع پک های بهداشتی بین کارگران ساختمانی و نگهبانان، تب سنجی در ورودی های ساختمان و جلوگیری از ورود افراد مشکوک، تداوم و تکمیل چرخه غیرحضوری کردن ارائه خدمات تلفنی و اینترنتی به خصوص در حوزه های مسکن مهر و جلوگیری از ایجاد هرگونه صف و تجمع به خصوص در کارگزاری ها، تأکید بر مراقبت های بهداشت فردی با آموزش از طریق سامانه ها و تهیه تراکت در سطح شهر و ... تأکید کرده و مسئولان مربوطه را موظف به اجرای آن دانست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر