Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۷۵۶ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸  |  ۰۹:۳۷

سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

افزایش نسبی دما در اغلب مناطق کشور

سازمان هواشناسی برای اغلب مناطق کشور طی دو روز آینده افزایش نسبی دما را پیش‌بینی کرد.

title

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، طی دو روز آینده در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آرام همراه با افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود و در جنوب شرق کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید خواهیم داشت.
بعد از ظهر جمعه با ورود سامانه بارشی از غرب و شمال‌غرب کشور، بارش در این مناطق شروع خواهد شد و روز شنبه به کل نوار غربی، دامنه‌های جنوبی البرز در قزوین، البرز و تهران و بخش‌هایی از مرکز گسترش یافته که سبب بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف می‌شود. همچنین در استان‌های خوزستان و ایلام وزش باد شدید و احتمال وقوع گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. در لرستان، چهار محال و بختیاری، ارتفاعات شمال خوزستان و دامنه‌های زاگرس در غرب اصفهان بارش شدت خواهد داشت.

یکشنبه فعالیت سامانه در شمال‌غرب کاهش و به تدریج به مرکز و شرق کشور گسترش یافته و در غرب و جنوب‌غرب تشدید می‌شود. در این روز شدت بارش در لرستان، ایلام و نیمه شمالی خوزستان، چهار محال و بختیاری، شمال کهکیلویه و بویر احمد و شمال غرب فارس خواهد بود.

دوشنبه بارش‌ها در غالب مناطق نیمه شمالی ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، شنبه و یکشنبه شمال خلیج‌فارس مواج است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر