jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۶۸۸   ۲۱ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۲:۳۱

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی از کشف اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی احتکار شده از دوانبار و دو فروشگاه خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از میزان ، محمدحسین درودی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی از کشف اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی احتکار شده از دوانبار و دو فروشگاه خبر داد و بیان کرد: در راستای بازرسی از واحد‌های صنفی، داروخانه‌ها و انبار‌ها از یک فروشگاه در شهر مشهد ۲۷ هزار و ۶۰۰ عدد انواع ماسک، ۴۷۸ عدد ژل ضدعفونی کننده، ۳۸۰ عدد الکل صنعتی و سه هزار و ۵۰۰ عدد دستکش کشف شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی اظهار کرد: همچنین از یک انبار در شهر مشهد انواع اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی به ارزش سه میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

اقلاوی با اشاره به کشف اقلام بهداشتی طی بازرسی از یک انبار در نیشابور عنوان کرد: ۲۳۰ هزار عدد دستکش لاتکس به ارزش یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال نیز طی بازرسی از یک فروشگاه در مشهد کشف و ضبط شد.

درودی ضمن هشدار به محتکران و سواستفاده کنندگان از سلامت عمومی جامعه بیان کرد: سلامت عمومی جامعه خطر قرمز دادستانی است و در این زمینه به شدت با سواستفاده کنندگان برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر