jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۶۸۷ ۲۱ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۲:۳۰

نمایندگان کنگره آمریکا طرح تعطیلی این نهاد به خاطر گسترش ویروس کرونا در این کشور را رد کردند.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان ، نمایندگان کنگره آمریکا روز سه شنبه ایده تعطیلی کنگره به خاطر گسترش کرونا در آمریکا را رد کردند. این تصمیم با توجه به ضرورت نشان دادن آرامش در برابر بحران بهداشتی کنونی صورت گرفته است.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، در نشستی با نمایندگان حزب دموکرات این کشور در گفت: «ما ناخدایان این کشتی هستیم. ما آخرین نفری هستیم که بیرون خواهیم رفت.».

اما در گفت‌وگو‌های خصوصی، نمایندگان ارشد هر دو حزب آمریکا در حال بررسی ضرورت تعطیلی کنگره به منظور اجتناب از ابتلای هزاران بازدیدکننده، کارمند و نماینده‌ای هستند که به صورت معمول در سالن‌های کنگره تجمع می‌کنند.

جان کورنین، نماینده سنای آمریکا از حزب جمهوری‌خواه این کشور، گفت: «مردمان بسیاری دارند ما را تماشا می‌کنند و به نظرم مهم است که عاقلانه و نه با هراس عمل کنیم. این کار علامتی را برای مردمان فراوانی در کشور خواهد فرستاد.»

این در حالی است در پی شیوع کرونا در آمریکا، شماری از اعضای کنگره این کشور که مشکوک به ابتلا به این بیماری هستند، شخصا خود را قرنطینه کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازیگران بی‌قاعده طبیعت

بازیگران بی‌قاعده طبیعت

موتور سوار می‌افتد دنبال آهو. آهو پا می‌گذارد به فرار. موتورسوار گاز می‌دهد. مغز آهو فرمان به فرار می‌دهد.

گوهری كه از دست رفت

گوهری كه از دست رفت

كل جامعه هنری ما شاید به صدهزار نفر هم نرسد كه نسبت به جمعیت 80 میلیونی كشورمان واقعا چیزی نیست ولی واقعا تسهیلاتی كه به هنرمندان می‌دهیم ناچیز است امابه‌محض این‌كه هنرمندی فوت می‌كند تازه یادمان می‌افتد كه چه گوهری را از دست داده‌ایم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر