jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۶۵۳   ۲۰ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۶:۴۷

معاون وزیر راه و شهرسازی، بر ضرورت آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در شهرهای جدید تا اردیبهشت ۹۹ تاکید کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حبیب اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی، بر انجام فراخوان طرحها، تعیین قیمت ها، دریافت پروانه و مجوزهای لازم و انتخاب پیمانکار، همزمان با ساماندهی متقاضیان ثبت نام شده تاکید کرد و گفت: شرکت‌های عمران شهرهای جدید باید تا اردیبهشت خود را آماده آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقدام ملی مسکن کنند.

در ادامه این جلسه، مدیران عامل شهرهای جدید به ارائه گزارشی از مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن واقدامات انجام شده پرداختند.

بر اساس گزارش‌های ارائه شده در شهر جدید امیرکبیر در استان مرکزی، از مجموع، هزار و ۲۵۰ متقاضی، صلاحیت ۵۲۳ نفر تایید شده است که این تعداد ۴۱.۸ درصد مجموع متقاضیان طرح اقدام ملی را در این شهر جدید در بر می‌گیرند.

همچنین در شهر جدید سهند در آذربایجان شرقی، از میان ۶ هزار ثبت نام کننده، صلاحیت سه هزار ۴۱۰ نفر تایید شده است. سهم متقاضیان تایید صلاحیت شده در این شهر جدید ۵۶.۸ درصدی از مجموع ثبت نام کنندگان این طرح است.

در شهر جدید صدرا در استان فارس نیز در مجموع سه هزار و ۱۶۰ متقاضی از مجموع ۶ هزار ثبت نام کننده واجد شرایط تشخیص داده شده اند که این تعداد برابر با ۵۲.۷ درصد مجموع متقاضیان می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر