jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۶۵۳ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۶:۴۷

معاون وزیر راه و شهرسازی، بر ضرورت آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در شهرهای جدید تا اردیبهشت ۹۹ تاکید کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حبیب اله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی، بر انجام فراخوان طرحها، تعیین قیمت ها، دریافت پروانه و مجوزهای لازم و انتخاب پیمانکار، همزمان با ساماندهی متقاضیان ثبت نام شده تاکید کرد و گفت: شرکت‌های عمران شهرهای جدید باید تا اردیبهشت خود را آماده آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقدام ملی مسکن کنند.

در ادامه این جلسه، مدیران عامل شهرهای جدید به ارائه گزارشی از مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن واقدامات انجام شده پرداختند.

بر اساس گزارش‌های ارائه شده در شهر جدید امیرکبیر در استان مرکزی، از مجموع، هزار و ۲۵۰ متقاضی، صلاحیت ۵۲۳ نفر تایید شده است که این تعداد ۴۱.۸ درصد مجموع متقاضیان طرح اقدام ملی را در این شهر جدید در بر می‌گیرند.

همچنین در شهر جدید سهند در آذربایجان شرقی، از میان ۶ هزار ثبت نام کننده، صلاحیت سه هزار ۴۱۰ نفر تایید شده است. سهم متقاضیان تایید صلاحیت شده در این شهر جدید ۵۶.۸ درصدی از مجموع ثبت نام کنندگان این طرح است.

در شهر جدید صدرا در استان فارس نیز در مجموع سه هزار و ۱۶۰ متقاضی از مجموع ۶ هزار ثبت نام کننده واجد شرایط تشخیص داده شده اند که این تعداد برابر با ۵۲.۷ درصد مجموع متقاضیان می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر