Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۰۹۷۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۸:۵۷

ایرانی‌هایی که به دلیل توقف پروازها دچار مشکل شده‌‌اند با شماره تلفن ۰۲۱۶۱۱۵۳۰۰۹ ستاد شبانه روزی ارتباطات کنسولی وزارت خارجه تماس بگیرند.

به گزارش جام جم آنلاین، اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه با اشاره به تشکیل ستاد شبانه روزی ارتباطات کنسولی در محل وزارت خارجه در پی شیوع ویروس کرونا اعلام کرد که به منظور ساماندهی و تسریع در روند خدمت رسانی و پاسخگویی به هموطنانی که با توجه به توقف برخی پروازها از مبدا و به مقصد ایران از سوی تعدادی از کشورها در ارتباط با ویروس کرونا، با مشکلاتی مواجه شده‌اند، ستاد شبانه روزی ارتباطات کنسولی در محل وزارت امور خارجه تشکیل شده و آماده پاسخگویی به سوالات هم میهنان ارجمند است.

براساس این اطلاعیه، هموطنان ایرانی می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۶۱۱۵۳۰۰۹ تماس گرفته و از آخرین تحولات و اقدامات انجام شده ‌در این خصوص آگاه شوند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر