jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۲۶۰۴۸۴ ۰۱ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۵:۲۱

تا انتخابات مجلس شورای اسلامی فرصتی باقی نمانده است. در این فرصت کاندیداهای انتخاباتی برای اطلاع رسانی تمام استراتژی های خود تلاش می کنند؛ تا با استفاده از راهکار هایی جدید خودشان را به مردم معرفی کرده و اهداف و برنامه هایشان را به گوش مردم برسانند.

در دوره ای که بیشترین جمعیت جمهوری اسلامی ایران را جوانان تشکیل میدهند و حدود 90% از این جوانان، از گوشی تلفن همراه استفاده می کنند و تلفن همراه بخشی جدا نشدنی از زندگی روزمره مردم است، به واقع می توان گفت هیچ روش اطلاع رسانی به اندازه ارسال پیامک تبلیغاتی نمی تواند مفید وموثر باشد.

به همین دلیل نامزدهای شورای شهر و همچنین مجلس شورای اسلامی می‌توانند از طریق این روش به راحتی با جامعه هدف ارتباط برقرار کرده و برنامه های خود را به گوش آنان برسانند و آن‌ها‌را به پای صندوق های رای بکشند.

اما از چه طریق وبا به کار گیری از چه ابزاری میتوان ارسال پیامک های تبلیغاتی را برای دست یابی به این اهداف عملی کرد؟

بهترین راه های استفاده از پیامک های تبلیغاتی سیاسی برای کمپین شما چیست؟

کاربرد های پنل اس ام اس در ارسال پیامک انتخاباتی

ارسال پیامک های تبلیغاتی که برای انتخابات انجام می شود معمولا در حجم زیاد و به صورت انبوه برای یک منطقه شهری و محلی بزرگ صورت می پذیرد به همین لازم است تا پیامک های تبلیغاتی توسط یک سامانه پیامکی هوشمند ارسال و مدیریت شود.

شما با خرید سامانه پیامکی از مزایای پنل اس ام اس برای پیشبرد اهداف انتخاباتی خود می توانید بهره ببرید. این مزایا عبارتند از:

1. اطلاع رسانی ملاقات های مردمی

هر کدام از کاندیداها برای اینکه برنامه های خود را اطلاع رسانی کنند، حتما برنامه های ویژه ای در نظر دارند. شما با ارسال پیامک های تبلغاتی هدفمند می توانید برنامه های خود را به اطلاع هواداران خود رسانده و آن ها را به راهپیمایی ها ، جلسات دیدار و سایر برنامه های تبلیغاتی که در نظر گرفته اید دعوت کنید . سرعت بالای ارسال و دریافت پیامک های تبیغاتی حتی به شما امکان می دهد که تغییرات لحظه آخری در زمان و مکان رویداد ها را به آن ها اطلاع رسانی کنید.

2- سازماندهی مخاطبان

مخاطبان هر کاندیدا همواره یک قشر مشخص و یکسان نیستند و گروه های مختلف سنی، شغلی و ... را شامل می شود. مسلما هر کاندیدایی برای آن ها برنامه های جداگانه ای در نظر دارد. بنابراین بهتر است آن ها را به صورت جداگانه اطلاع رسانی کند.

تصور کنید که شما به عنوان یک فرد کهنسال پیامکی دریافت کنید میبنی بر برنامه های تحصیلی و دانشگاهی ...!! مسلما ارتباط چندانی به شما نخواهد داشت.

یک پنل اس ام اس کار آمد قابلیت ارسال پیامک هدفمند را برای شما فراهم می آورد به این معنا که شما می توانید مخاطبان پیامکهایتان را جداگانه بر اساس سن افراد، جنسیت آن ها، حسطه شغلی و ... انتخاب کرده و ارسال پیامک هایتان را کاملا مرتبط انتخاب کنید.

3- موضع گیری خود را اعلام کنید

در هر دوره ای مسائل مختلفی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... در سطح جامعه پر رنگ شده و همه افراد در هر مکانی حتی در تاکسی و اتوبوس راجع به آن ها صحبت می کنند. نمایندگان می توانند از طریق ارسال پیامک، سیاست خود را در مورد مسائل نوظهور بیان کرده و اطلاع هواداران خود برسانند.

4. رای جوانان را بدست آورید

در میان جوانان 18-34 سال ، ارسال پیام کوتاه تنها کانال مورد نظر برای ارتباطات شخصی است. برای جلب نظر ، ذهن و در نهایت رأی آنها شخصاً با جوانان ارتباط برقرار کنید.

5. یادآوری روز رأی گیری

برای جامعه هدف خود یک متن دوستانه ارسال کرده و به آن ها روز رأی گیری را یاد آوری کنید. حتی می توانید با قرار دادن یک لینک نزدیکترین مکان رای گیری را به آن ها معرفی کنید و به آن ها بگویید که در روز رای گیری در این مکان منتظر حضور آن ها هستید.

قوانین و مقررات برای پیام های متنی سیاسی

بازاریابی متن با رعایت همه موارد هدایت می شود. اما وقتی صحبت از پیام های متنی سیاسی می شود ، باید اقدامات احتیاط آمیز دیگری انجام شود تا اطمینان حاصل شود که هیچگونه مقررات مربوط به فعالیت های انتخاباتی شکسته نشده است.

اما مهم ترین مسائلی که برای ارسال پیامک های انتخاباتی باید به آن ها توجه کنید را از یاد نبرید. اگرچه فرصت انتخابات و جلب نظر رای دهندگان در مدت کوتاهی بسیار حساس و با اهمیت است، اما باید اصول پیامک های تبلیغاتی را رعایت کنید.

همه قوانینی که برای دست یابی به موفقیت در کمپین های بازاریابی پیامکی لازم است، در کارزارهای انتخابتاتی نیز صدق می کند.

نخست رعایت موازین قانونی کشور

کلیه پیامک های تبلیغاتی شما باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و با در نظر گرفتن چهارچوب تعیین شده باشد.

دوم عدم مزاحمت ( توجه به متن، زمان و تعداد پیامک های ارسالی)

خواسته تمامی افرادی که وارد کارزار رقابت برای ورود به مجلس شورای اسلامی هستند، توجه به خواسته های مردم و مرتفع کردن آن هاست. بنابراین در درجه اول باید برای آن ها احترام قائل شده وبرای مردم مزاحمت ایجاد نکنند. یکی از موارد مهم ر این زمینه توجه به زمان ارسال پیامک است.

ارسال پیامک در زمان نا مناسب مثلا صبح خیلی زود و یا شب هنگام تجاوز به حریم خصوصی افراد و زمان استراحت آن هاست.

علاوه بر این موفقیت در کارزار انتخاباتی تنها با حجم زیاد تبلیغات بدست نمی آید. بلکه لازم است پیامک های شما بهینه ارسال شود. شما باید با یک مدیریت صحیح پیامک های هدفمند خود را بایک متن حساب شده درزمان مناسب ارسال کنید. اگر تعداد زیادی پیامک که با محتوای تکراری ارسال کنید قطعا نتیجه عکس می دهد.

شاید تصور کنید مدیریت کردن کمپین پیامکی انتخاباتی شما دشوار و وقت ‌گیرو پرهزینه است ؛ اما در اشتباهید. همانطور که می دانید تعرفه ارسال پیامک نسبت به سایر روش های تبلیغاتی هزینه بسیار کمتری داشته و بسیار مقرون به صرفه است. بنابراین نگرانی بابت هزینه زیاد نخواهید داشت.

از سوی دیگر یک پنل اس ام اس کارآمد می تواند تا حد بسیار زیاد نگرانی شما بابت مدیریت ارسال پیامک های تبلیغاتی را برطرف کند. تنها کافی است یک پنل اس ام اس حرفه ای و معتبر تهیه کنید.

پنل اس ام اس وب وان ابزار تبلیغات انتخاباتی

شما با خرید پنل اس ام اس وب وان می توانید از امکانات زیرکه می تواند کمک شایانی در مدیریت پیامک های تبلیغاتی انتخابات مجلسو دستیابی به اهداف شما داشته باشد، برخوردار شوید.

  • ارسال قطعی و سریع پیامک ها همراه با گزارش تحویلی آن ها به صورت بی نقص
  • جدیدترین بانک شماره موبایل از همه شهرها به تفکیک استان، شهر، صنف شغلی، جنسیت و سن
  • خط اختصـاصی هدیــه به انتخـاب شمــا
  • قابلیت فعالیت با سامانه پیامکی از طریق تلفن همراه و تبلت و ...
  • نمایندگی بی واسطه تمامی اپراتورها
  • 7 روز ضمانت رجوع وجه بی قید و شرط

به کار گیری پنل اس ام اس و سامانه پیامکی ( webone-sms.com ) برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یک تعامل بسیار کارآمد با مخاطبان است که می توانید از آن برای تبلیغات مثبت و پیاده سازی آن در استراتژی تبلیغاتی خود بهره مند شوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: