jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۰۴۲۱ ۳۰ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۶:۰۹

ویژه برنامه‌های رادیو در روز انتخابات مشخص شد.

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا، شبکه‌های رادیویی روز جمعه دوم اسفند ماه از اولین ساعات رای گیری در کشور ، در راستای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی با هدف افزایش شورو نشاط سیاسی و بالا بردن میزان مشارکت مردم در انتخابات با توجه به مأموریتی که دارند، ویژه برنامه هایی را تولید و پخش می کنند.

همچنین گزارشگران مستقر در ستاد انتخابات سرمیز استودیوهای رادیویی با میکروفن هایی مجزا از حضور حماسی مردم پای صندوق های رای گزارش تهیه کرده و با مسئولین گفتگو می کنند.

زنده باد ایران در رادیو انتخابات

رادیو انتخابات با ویژه برنامه «زنده باد ایران » از ساعت 6 صبح تا 1 بامداد، لحظه به لحظه حضور گسترده مردم در کشور را پای صندوق های رای به گوش مخاطبان می رساند. ضمن اینکه هر 2 ساعت یک بار جدیدترین اخبار انتخاباتی از موج fm ردیف 95.5 مگاهرتز شنیده می شود.

این ویژه برنامه به همراهی سه تیم برنامه ساز ،6 تا 10 صبح به تهیه کنندگی مجتبی حسنی ، 10 تا 18 به تهیه کنندگی علی رضا محمد نیا و 12 تا 18 شب به تهیه کنندگی محمد بخشایش تهیه می شود.

روز انتخاب در رادیو ایران

ویژه برنامه «روز انتخاب» از ساعت 8 صبح تا انتهای زمان رای گیری با حضور 4 تیم برنامه ساز پخش می شود.

این برنامه از ساعت 8 تا 11به تهیه کنندگی حسین معصومی ، گویندگی سعید توکلی ، 11 تا 14 به تهیه کنندگی عبدالله علایی و گویندگی مهدی طهماسبی ، 14 تا 18 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و گویندگی فاطمه آل عباس و از ساعت 18 تا انتهای رای گیری به تهیه کنندگی زهرا قائدی و گویندگی لیلا صفری و حامد نجم الهدی، پخش می شود.

ضمن اینکه خانم ها رحیمی ، مهدیه پهلوانی و محمدی و نوید دانشور و مهران حبیبی در سطح شهر حضور دارند و گزارش های مردمی خود را روانه آنتن می کنند.

حماسه حضور در رادیو معارف

ویژه‌برنامه زنده «حماسه حضور» از اولین ساعات شروع رأی‌گیری در روزدوم اسفند ۹۸ با مخاطبان صدای فضیلت و فطرت همراه خواهد شد.

در این برنامه که با هدف انعکاس لحظه به لحظه حضور باشکوه و پرشور مردم ایران اسلامی در انتخابات از آغاز تا پایان وقت رأی‌گیری روی آنتن خواهد رفت؛ ضمن ارتباط با مراکز استان‌ها و شهرهای مختلف کشور، شنوندگان را با شور انتخاباتی آن شهرها همراه می کند. همچنین با ارتباط با ستاد انتخابات کشور آخرین اخبار و اطلاعات پیرامون انتخابات مجلس شورای اسلامی را به اطلاع شنوندگان فرهیخته رادیو معارف خواهند رساند.

گفتنی است در این برنامه با ارتباط مستقیم و همزمان با بیت مراجع عظام تقلید هنگام اخذ رأی، پیام ایشان را به ملت حماسه‌ساز ایران اسلامی پخش خواهد شد.

ویژه‌برنامه زنده «حماسه حضور» کاری از گروه رویدادهای معارفی و اطلاع رسانی به تهیه‌کنندگی محمد حسن جلالی و ابوالفضل سلیمانی و گویندگی حمید سوری ، رضا حبیبی ، سید مرتضی موسوی نژاد و مصطفی اسماعیلی ساعت ۷:۳۰ تقدیم شنوندگان معارف جوی رادیو معارف خواهد شد.

به وقت مردم در رادیو فرهنگ

ویژه برنامه « به وقت مردم» از ساعت 6:30 صبح تا پایان رای گیری به صورت زنده و با بهره گیری از ۴ گروه برنامه ساز تقدیم مخاطبان همراه رادیو می کند.

گروه جامعه با دو گروه برنامه ساز از ساعت 6:30 تا 8 به تهیه کنندگی پرویز جمالی و گویندگی نگین خواجه نصیر و ساعت 8:30 تا 12 به تهیه کنندگی سید هادی موسوی نژاد و اجرای ناصر قوامپور این برنامه را تقدیم مردم می کند.

همچنین پس از اذان ظهر به افق تهران برنامه «به وقت مردم» توسط گروه تاریخ و اندیشه به تهیه کنندگی امیررضا راز از ساعت 12:30 تا 16 و به همت گروه کتاب از ساعت 16 تا 19 به تهیه کنندگی الهه بیات و اجرای مهدی محمدیان باسمنجی پخش می شود.

شایان ذکر است در کنار گروه های برنامه سازمستقر در استودیوی پخش رادیو فرهنگ «مهدی دادجو» به عنوان تهیه کننده و « علیرضا تابان» به عنوان گوینده از محل مصلی امام خمینی (ره) با مسابقه «برگ برنده» در کنار مردم در فواصل مختلف برای شنوندگان رادیو فرهنگ مسابقه ای با حال و هوای انتخابات اجرا می کنند.

حضور کارشناسان مختلف، چهره های سرشناس و محبوب مردمی با هدف ترغیب آحاد مردم در امر انتخابات ، پخش موسیقی های مناسب ملی و محلی، انعکاس حضور مردم در پای صندوق های رای توسط گزارشگران حاضر در سطح شهر و گزارشگران سراسر کشور و همچنین ارسال گزارش و اخبار از استانداری گفتگو با مسئولین ستاد انتخابات و آخرین اطلاعیه ها بخش هایی از برنامه «به وقت مردم» است.

خیابان مردم در رادیو تهران

ویژه برنامه «خیابان مردم» با سه تیم برنامه ساز از ساعت 7 صبح تا پاسی از شب به اطلاع رسانی می پردازد.

در تیم اول برنامه با کمک تهیه کننده احمد برمر، گویندگی مجتبی حیدری و فاطمه نصر آبادی، تیم دوم با تهیه کنندگی حماد خزائی و گویندگی فاطمه نیرومند و محمد حسین امیدی و تیم سوم با تهیه کنندگی اسماعیل باستانی و گویندگی مریم شهرام پور و سعید پورمحمدی تهیه و پخش می شود.

فردای من در رادیو جوان

این ویژه برنامه از ساعت 6:40 صبح تا شب 23 با 6 تیم برنامه سازی پخش می شود.ساعت 6:40 تا 10 به تهیه کنندگی عصمت باپیران، فاطمه قمبری و گویندگی حامد مشکینی و سمانه مبلغ حسینی ساعت 10 تا 13 به تهیه کنندگی زهره عبدالرحیم، زینب محمودی و گویندگی محی الدین تقی پور و محدثه صارمی 13 تا 16 به تهیه کنندگی اکرم زمانی، فاطمه عباس آرمی و گویندگی راضیه هاشمی و حجت یوسفی 16 تا 19 به تهیه کنندگی مریم بابایی، مژده نقد دوز تهرانی ها و گویندگی لاله اکبری 19 تا 21 به تهیه کنندگی نیره مراد حاصلی، شهره احمدوند و گویندگی ابوالفضل اینانلو و فاطمه فراهانی 21 تا 23 به تهیه کنندگی مجتبی حسنی و گویندگی مجید عسگری و صدیقه مرادی پخش برنامه تهیه و پخش می شود.

روز سرنوشت در رادیو ورزش

در این برنامه رادیویی 8گزارشگر از شعبه های مختلف سطح شهر تهران و سی و سه گزارشگر از مراکز سی و سه گانه رادیویی در سطح استان ها حضور پرشور مردم در انتخبات را روایت خواهند کرد. در این برنامه رادیویی فرازهایی از سخنان امام خمینی (ه) ، به همراه موسیقی ها و ترانه هایی با مضمون ایران و انتخابات پخش خواهد شد و در بخش «در جریان باشید» آخرین اطلاعیه های ستاد انتخابات وزارت کشور و شورای نگهبان به اطلاع عموم خواهد رسید و شنوندگان برنامه نیز در دو بخش صدای مردم و حرف مردم خود راوی مشاهدات خود از صندوق های رای در سراسر ایران خواهند بود این برنامه از ساعت 9 صبح لغایت ساعت 20 بر روی انتن خواهد رفت و با چند مرکز صدا و سیما در استان ها، از جمله مشهد، اصفهان،شیراز، سنندج، قم، تبریز، رشت و یزد ارتباط استویویی برقرار خواهد شد. .تهیه کنندگی برنامه را احمدرضا طاهری بر عهده خواهد داشت و سرکار خانم بتول مرادی و الهام حسینی گویندگان برنامه خواهند بود.

نوبت مردم در رادیو نمایش

ویژه برنامه زنده رادیویی«نوبت مردم» در روز انتخابات از ساعت هشت صبح تا پایان انتخابات به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

بخش اول برنامه نوبت مردم از ساعت ۸ تا ۱۵ به نویسندگی ساراآقامحمدی ، تهیه کنندگی ساجد قدوسیان و گویندگی رضا خضرایی و معصومه روحبخش اجرا می شود و بخش دوم برنامه از ساعت ۱۵ تا ساعات پایانی انتخابات به تهیه کنندگی حسین معصومی ، گویندگی مهدی طهماسبی، نگین خواجه نصیر و نویسندگی مهدی رسولی اجرا خواهد شد.

گفت و گو با هنرمندان، ارتباط با مراکز استانها ، ارتباط با گزارشگر مستقر در وزارت کشور و شورای نگهبان، پخش نمایش های ویژه انتخابات به صورت مستمر و پیوسته از قسمت های مختلف این برنامه است.

گفتنی است، در ویژه برنامه «نوبت مردم » گزارشگران مستقر در وزارت کشور و تیم گزارشگران تهران و شهرستان ها به صورت زنده و لحظه به لحظه برای مردم از وضعیت برگزاری انتخابات در سراسر کشور گزارش می دهند و اطلاعیه ها نیزدر این برنامه نیز قرائت خواهد شد.

حماسه حضور در قرآن

این ویژه برنامه از ساعت 8صبح تا 20 شب از مسجد جامع لویزان با حضور قاریان و اساتید و جامعه قرآنی
کشو رپخش می شود. هرساعت یک قاری بین المللی حضور پیدا کرده و 10دقیقه تلاوت آیاتی از کلام خدا را تلاوت خواهد کرد گفتگوی کوتاه قرآنی، ارتباط با مراکز استانها، ارتباط با وزارت کشور، کرسی تلاوت اذانگاهی از وزارت کشور و تلاوت بصورت زنده، پخش تواشیح حماسی از گروههای مختلف کشور، پخش آیات منتخب در بخش های برنامه، دعوت از گروههای تواشیح و اجرای زنده درخصوص انتخابات و انقلاب، حضور قاریان و نوجوانان قرآنی که از رویشهای انقلاب قرآنی ایران اسلامی هستنداز بخش های دیگر این برنامه است که به تهیه کنندگی سید نورالدین سجادی، اجرای هادی ربیعی ،حمید مجیدی مهر و دستیار تهیه فاطمه قاسم آبادیو گزارش کامران برومیده و نیما غفارزاده پخش می شود.

فرصت در رادیو سلامت

ویژه برنامه «فرصت» از ساعت ۸صبح تا ۲۰ شب لحظه به لحظه همراه شنوندگان رادیو سلامت خواهد بود.

این ویژه برنامه با مشارکت کلیه گروههای برنامه ساز در رادیو سلامت با تهیه کنندگی مرتضی میلانی، موسی نظری، مسعود حسنی ضمن پوشش اخبار انتخابات در تهران و سایر شهرهای کشور با انعکاس مشارکت مردم در خدمت شنوندگان رادیوسلامت خواهد بود.

ایران 98 در رادیو اقتصاد

این برنامه با کمک 4 تیم برنامه سازی با تهیه کنندگی لیلا امید یگانه ،الهام مصطفوی ، مهدی شیار ، حمید رضا کجوری از ساعت 7 صبح تا ساعت 23 شب پخش می شود.

حماسه حضور در رادیو گفت‌وگو

این ویژه برنامه از ساعت 8 صبح تا 22 شب به تهیه کنندگی فرهاد دهنوی پخش می شود.

هر رای یک پیام در رادیو پیام

رادیو پیام با ویژه برنامه «هر رای یک پیام » از ساعت 6 صبح تا آخرین ساعات رای گیری برنامه پخش می کند.

بخش صبحگاهی با تهیه زهراقائدی و اجرای ابوالفضل اینانلو،بخش نیمروزی با تهیه آرمان ستوده و گویندگی هستی دخت توکل ، بخش عصرگاهی با تهیه مرتضی اسد امرجی و گویندگی سعید توکلی ، شامگاهی با تهیه کنندگی انسیه سمیع پور و گویندگی الهام شوقی روانه آنتن می شود.

رادیو آوا نیز در بخش های نیمروزی خود به تهیه کنندگی مهدی ساعی و گویندگی فیروزه آدابی، نیمروزی با تهیه پرویز جمالی، عصرگاهی با تهیه مجید امجدی فرد و شامگاهی با گویندگی مهری قلع ریز
و پخش موسیقی های مناسب با روز انتخابات و ملی -میهنی مردم را برای حضور پر شکوه تر پای صندوق های رای دعوت می کند.

هر پانزده دقیقه در رادیو صبا

رادیو صبا نیز ، هر یک ربع در بخشی با پخش گزارش، ارتباط مردمی و ارتباط با ستاد انتخابات کشور به موضوعات انتخابات می پردازد.

روز سرنوشت و شبکه ایرانصدا

شبکه ایرانصدا نیز در «پایگاه موسیقی» خود 267 قطعه موسیقی با موضوع انتخابات و 9 قطعه مختص انتخابات مجلس از خوانندگان محمد گلریز، امید جعفری، بهروز مقدم، رشید وطن دوست، مهران عطار، علی تفرشی، علیرضا جهادی، مازیار عصری را بارگذاری نموده است.

در «پایگاه کودک»کتاب گویای آیت الله مدرس با موضوع زندگینامه آیت الله مدرس و نماینده شجاع مجلس
همچنین کتاب گویای ایران وطن من با موضوع شرکت امید کوچولو در انتخابات شنیده می شود.

قابل ذکر است ناصر یوسفیان گزارشگر رادیوهای جوان و ورزش، علیرضا نوری گزارشگر رادیو فرهنگ و پیام ، احمد رضا صدرگزارشگر رادیو انتخابات ، معارف و گفتگو ، علی رضا محمدی گزارشگر رادیو تهران و قرآن ، علی رشیدی و تینا میرکریمی گزارشگران رادیو ایران ، رضا محمد آبادی گزارشگر رادیو اقتصاد و سلامت از گزارشگران معاونت صدا هستند که در ستاد انتخابات کشور حضور دارند و سرمیز استودیوهای رادیویی با میکروفن هایی مجزا از حضور حماسی مردم پای صندوق های رای گزارش تهیه کرده و با مسئولین گفتگو می کنند.

ضمن اینکه گزارشگرانی همچون عباس سنجری در شورای نگهبان حضور دارند و از آخرین اتفاقات و رویدادهای مربوطه صحبت می کنند.

سمیرا صدیقی گزارشگر رادیو گفتگو ، لیلا علاقمند گزارشگر رادیو اقتصاد ، مهدی اسماعیلی، محمد رضا میر حسینی ، اعظم قربانپور ، کیمیا گیلی ، زهرا افشار نژاد ، محمد میر ، طیبه نهانی ، صادق داوری فر، اکبر یاری ، اسماعیل باستانی گزارشگران رادیو تهران، مجید مرادی گزارشگر رادیو ورزش و هادی اسدی گزارشگر رادیو سلامت هستند که در سطح شهر گزارش هایی با حال و هوای انتخابات تهیه و برای پخش آماده می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر