jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۰۱۷۳   ۲۶ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۲:۵۴

در حالی که هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران هنوز به پایان نرسیده تیم پرسپولیس با 41 امتیاز در صدر قرار دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، پرسپولیس در صدر قرار دارد، از سویی دیگر پیکان هم که روز گذشته مقابل تیم فولاد دو بر یک شکست خورد قعرنشین است. این تیم تا این هفته فقط 14 امتیاز به دست آورده و یکی از فانوس به دستان لیگ برتر محسوب می شود.

فاصله امتیازی پیکان با پرسپولیس صدرنشین 27 امتیاز است. اما با وجود صدرنشین و قعرنشینی این دو تیم و فاصله امتیازی قابل توجه آنها نکته شگفت انگیزی در این بین وجود دارد.

تیم پرسپولیس به عنوان صدرنشین خط حمله ضعیف تری نسبت به پیکان به عنوان قعرنشین دارد! پرسپولیسی ها تا این هفته 25 بار دروازه حریفان خود را گشوده اند و پیکان 27 بار. اینکه صدرنشین نسبت به قعرنشین خط حمله ضعیف تری داشته باشد چیزی است که شاید در فوتبال دنیا نظیر نداشته باشد و نکته ای باورنکردنی محسوب می شود. این موضوع را نه می توان به پای کیفیت پایین لیگ گذاشت و نه به پای کیفیت بالای آن. قوی تر بودن خط حمله قعرنشین نسبت به صدرنشین یک اتفاق شگفت انگیز و باورنکردنی در فوتبال محسوب می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر