پنج محموله کمک‌های ضروری برای سیل‌زدگان جنوب کشور، به مناطق سیل‌زده کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان ارسال و توزیع شد.
کد خبر: ۱۲۴۶۴۶۲
ارسال پنج محموله کمک‌های ضروری برای سیل‌زدگان جنوب کشور

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سید مرتضی بختیاری در سفر به سیستان و بلوچستان، از مناطق سیل‌زده این استان بازدید کرد و گفت: تا کنون بیش از ۲۲ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار ایران اسلامی در کمیته امداد جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان ارسال شده است.

وی با بیان اینکه در سیل سیستان و بلوچستان ۳۵۰ روستا دچار تخریب و خسارت شده است، افزود: حدود ۴۲۰۰ واحد مسکونی در اثر این سیل دچار آسیب جزئی و کلی شده است که در این زمینه دولت، کمیته امداد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان، قرارگاه سازندگی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار هم قرار گرفته‌اند تا هرچه زودتر خدمات لازم به مردم شریف مناطق سیل‌زده ارائه شود.

رئیس کمیته امداد ضمن تقدیر و تشکر از نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، شهرداری چابهار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی، اعلام کرد: امروز همزمان با دهه فجر چندین پروژه در سطح شهرستان چابهار افتتاح شد که بخشی از این پروژه‌ها مربوط به سفر با برکت مقام معظم رهبری و حمایت‌های دفتر ایشان بوده است.

کاروان کمک‌های مردمی به سیل‌ زدگان سیستان و بلوچستان شامل پنج محموله کمک‌های مردمی از جمله پتو، آب معدنی، لوازم خانگی، سبد غذایی، پوشاک، لوازم بهداشتی و دیگر اقلام مصرفی، با حضور رئیس کمیته امداد، برای مددجویان و نیازمندان مناطق سیل‌ زده ارسال و تحویل شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها