jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۴۶۰۴۴   ۱۰ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۳:۵۱

در فاصله کم باقیمانده تا پایان نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا، مهاجم ایرانی تیم ریوآوه پرتغال با پیشنهاد تیم بوردوی فرانسه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

پیشنهاد بوردو به طارمی و شرط سنگین باشگاه ریوآوه! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، درخشش مهدی طارمی در اولین فصل حضورش در تیم ریوآوه پرتغال باعث جلب توجه سایر تیم های بزرگ اروپایی شده است.

باشگاه اسپورتینگ لیسبون یکی از مشتریان جدی مهدی طارمی در روزهای اخیر بوده است. اسپورتینگ به خاطر مصدومیت «لوییز فیلیپ» مهاجم برزیلی خود به دنبال جایگزینی برای او است و طارمی را مدنظر قرار دارد.

طبق اعلام رسانه های پرتغالی، اسپورتینگ خواهان جذب طارمی با ۱ میلیون یورو است در حالی که باشگاه ریوآوه شرط ۶ میلیون یورویی را برای این مهاجم ایرانی پیش کشیده اند. به همین خاطر اسپورتینگ به فکر خرید مهاجم ارزانتری افتاده و احتمالا «نیلسون اولیویرا» را به خدمت می گیرد.

علاوه بر این روزنامه «ابولا» پرتغال امروز گزارش داد که بنفیکا هم خواهان جذب طارمی شده است.

شاید جذابترین پیشنهادی که برای خرید طارمی به باشگاه ریوآوه رسیده است، تیم بوردو فرانسه است. هدایت بوردو بر عهده « پائولو سوسا» مربی پرتغالی است و به همین خاطر این مربی شناخت خوبی از لیگ پرتغال و بازیکنان حاضر در این کشور دارد.

طبق ادعای روزنامه «اکیپ» فرانسه، بوردو پیشنهاد رسمی خود را به تیم ریوآوه ارائه کرده و می خواهد طارمی را در ازای ۳ میلیون یورو در اختیار بگیرد. این در حالی است که باشگاه پرتغالی مبلغ ۵ میلیون یورو که شرط مالی قابل توجهی محسوب می شود را برای طارمی پیش کشیده است. با این حال تلاش سرمربی بوردو بر جذب این مهاجم است و بر این انتقال تاکید زیادی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر