jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۴۶۶۰   ۲۲ دی ۱۳۹۸  |  ۰۹:۱۶

لژیونر ایرانی شب گذشته گل زیبایی را به ثمر رساند.

مهرداد محمدی به احترام هموطنان شادی نکرد (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ،‌ مهرداد محمدی در این فصل از رقابت های لیگ پرتغال برای تیم آوس به میدان می رود. او و تیمش شب گذشته مقابل بنفیکا قرار گرفتند.

در جدال تیم های صدرنشین و قعرنشین لیگ، این مهرداد محمدی بود که در دقیقه 20 یک شگفتی ناقص در لیگ پرتغال خلق کرد. او با یک ضربه زیبا دروازه میزبان را باز کرد و بی آنکه شادی کند، به زمین خودی برگشت. هرچند بنفیکا در یک ربع آخر، بازی را برگرداند اما این گل شاید روی آینده حرفه ای مهرداد در پرتغال، تاثیر مثبتی داشته باشد. نمایش مهرداد در این فصل آنقدر خوب بوده که از الان می توان پیش بینی کرد او در فصل آینده به تیم بزرگتری ملحق شود.

ورزش سه این عکس را از خودداری مهرداد محمدی برای شادی پس از گل منتشر کرده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها