jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۴۴۰۷۰   ۱۴ دی ۱۳۹۸  |  ۱۷:۴۷

معاون وزیر راه گفت: هنوز آمار دقیق تعداد کسانی که از شرایط طرح اقدام ملی مسکن برخوردارند منتشر نشده اما فرم «ج» درصد بالایی از افراد، قرمز است.

معاون وزیر راه:بسیاری از متقاضیان مسکن ملی ریزش می‌کنند

به گزارش جام جم آنلاین، حیبب‌اله طاهرخانی در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در شهرهای جدید را در دو شکل مشارکت با سازندگان و ثبت نام از متقاضیان پیش می‌بریم.

وی افزود: در قالب طرح اقدام ملی مسکن، ساخت ۷۰ هزار واحد در شهرهای جدید تعریف شده که از این تعداد ۲۵ هزار واحد در شهرهای پرند، پردیس و هشتگرد در استان‌های تهران و البرز قرار دارند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: بعد از انجام مرحله‌ اول نام‌نویسی منتظر ارزیابی شرایط ثبت نام کنندگان هستیم تا ببینیم شرایط چهارگانه چه کسانی احراز می‌شود. هنوز نمی‌دانیم چه تعداد ریزش می‌کنند اما شواهد و قرائن حاکی از آن است که فرم «ج» درصد زیادی از افراد قرمز است یا سابقه مالکیت قبلی دارند.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: با توجه به برآوردهای اولیه قیمت هر متر مربع مسکن ملی ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است که با توجه به مکان و موقعیت پروژه‌ها در نقاط مختلف کشور، نرخ‌ها متفاوت است. حدود ۳۰ درصد مبلغ کل به شکل پیش‌پرداخت دریافت می‌شود و مابقی در بازه‌های زمانی مشخص و طبق زمان‌بندی دریافت خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها