jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۴۳۴۶۶   ۰۷ دی ۱۳۹۸  |  ۱۳:۴۵

فرمانده انتظامی استان قم از شناسایی و انهدام شبکه تبلیغی سلطنت طلبان پروژه «ققنوس» در قم خبر داد.

انهدام شبکه سلطنت‌ طلبان «ققنوس» در قم

به گزارش جام جم آنلاین از سایت پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی گفت: با اقدامات اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی استان 2 شبکه تبلیغی وابسته به سلطنت طلبان که به صورت گسترده نسبت به آموزش مقابله با نظام، هدایت تجمعات، آشوب ها، دعوت به اعتصابات و نافرمانی مدنی فعالیت داشتند، شناسایی و متلاشی شدند.

فرمانده انتظامی استان قم اظهارداشت: این گروه با مشی آشکار و پنهان خود مبنی بر براندازی جمهوری اسلامی ایران و دریافت بودجه به صورت مستقیم از گروه های اپوزیسیون خارج از کشور، عناد خود با مردم ایران را بیش از پیش نمایان و با طراحی پروژه «ققنوس» تحت حمایت مستقیم دشمنان نظام جمهوری اسلامی در تلاش برای ایجاد ناآرامی و اغتشاش در سراسر کشور بودند.

سردار آقاخانی ساختار تشکیلاتی این گروه را شامل؛ زیر مجموعه هایی از جمله گروه گزینش و عضو یابی، معاون، هیئت مدیره و 5 زیر گروه فعال هر کدام با 30 عضو بیان کرد و گفت: در این خصوص 14 نفر از اعضای اصلی این گروه که به صورت مستقیم با سران سلطنت طلب در خارج از کشور در ارتباط بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: برخی اقدامات این گروه ایجاد نا آرامی در ایران از طریق اختلال در ناوگان حمل و نقل عمومی و باری، دامن زدن به اعتصابات کارگری و صنفی و نفوذ در جمعیت های صنفی و تغییر مسیر خواسته های اجتماعی مردم به سمت اقدامات امنیتی و سیاسی بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر