jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۳۴۴۴   ۰۷ دی ۱۳۹۸  |  ۱۱:۴۲

در شرایطی که تیم ملی فوتبال ایران وضعیتی نامشخص و البته بحرانی دارد طبیعی است که درج خبر دیدار دوستانه ایران و عمان باید یکی از خبرهای مهم در رابطه با این فدراسیون باشد.

وقتی دیدار دوستانه ایران و عمان، خبر مهم فدراسیون فوتبال می شود!

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم ملی فوتبال ایران به شدت در خطر حذف از مقدماتی جام جهانی قرار دارد و علاوه بر آن از داشتن سرمربی هم بی بهره است. با این شرایط بحرانی طبیعی است که دیدار دوستانه با یک تیم درجه دو آسیایی به نام عمان باید خبری مهم از سوی فدراسیون فوتبال باشد!

فدراسیون فوتبال عمان خبر داد تیم ملی این کشور ۲ بازی دوستانه با تیم‌های ملی نیوزیلند و ایران برگزار می‌کند. بازی نخست تیم ملی فوتبال عمان در مسقط روز ۲۶ مارس ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد. عمانی‌ها در ماه می ۲۰۲۰ یعنی خرداد ۹۹ هم در تهران به مصاف تیم ملی فوتبال ایران می‌روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر