رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور گفت: تردد در جاده چالوس و هراز به ترتیب از ساعت 17 و 16 یک طرفه خواهد شد.
کد خبر: ۱۲۴۳۴۱۲
چالوس و هراز از ساعت 17 و 16 یک طرفه می شود

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با فارس درخصوص وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس شاهد بار ترافیک سنگین و نیمه سنگین هستیم.

وی ادامه داد: در این محور از دقایقی قبل تردد از سمت میدان امیرکبیر به سمت چالوس محدود و ممنوع شده است و از ساعت 17 تردد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه انجام خواهد گرفت.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: این در حالی است که در جاده هراز نیز شاهد ترافیک سنگین و در طول محور پرحجم هستیم که پیش بینی می‌شود در این محور و در جاده چالوس در ساعات پایانی روز ترافیک فوق سنگین را شاهد باشیم.

رحمانی درخصوص اعمال محدودتی در جاده هراز نیز گفت: تردد در این محور از ساعت 14 از سمت رودهن به سمت آمل محدود خواهد شد و از ساعت 16 از آب اسک به سمت رودهن تردد یک طرفه انجام خواهد گرفت.

وی در خصوص محور فیروزکوه نیز گفت: بار ترافیکی در این محور هم سنگین گزارش شده و نظیر محور رشت به قزوین به خصوص در محدوده رودبار و منجیل و امامزاده هاشمی شاهد بازگشت مسافران هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در آزادراه ساوه به تهران و قم به تهران هم در حال حاضر ترافیک پرحجم و سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی گفت: در حاضر در محورهای بانه-سقز و ارتفاعات جاده چالوس شاهد بارش برف هستیم و این در حالی است که در اردبیل و خلخال نیز وزش باد و کولاک گزارش شده است.

وی از هموطنان خواست تا با توجه به ترافیک سنگین و فوق سنگین در محورهای شمال و همچنین جو پایدار در این مناطق بازگشت خود را مدیریت کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها