Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۳۰۲۰ ۰۱ دی ۱۳۹۸  |  ۲۲:۰۷

گفت‌وگو با مهدی قائدی، ستاره این روزهای استقلال

به جای خارجی‌های بی‌کیفیت جوان‌ها را دریابید

مهدی قائدی، مهاجم استقلال یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر در فصل جاری بوده است.

به جای خارجی‌های بی‌کیفیت جوان‌ها را دریابید

درخشش او تعریف و تمجیدها را برانگیخته است. این بازیکن تا پیش از فصل جاری، حواشی زیادی تجربه کرد و مشکلات زیادی برایش به وجود آمد، اما بعد از ازدواج توانست اوج بگیرد و حالا یکی از کلیدی ترین بازیکنان لیگ و استقلال است.

قائدی در پاسخ به این سوال جام‌جم که آیا به فوتبالیست‌ های ایرانی بها داده می‌شود، می‌گوید: «بله، به نظر من همین‌طور است و بها داده می‌شود. خود من هم توصیه‌ام به بچه‌ها این است که بتوانند از حواشی فاصله بگیرند تا بتوانند رشد کنند و خودشان را بیشتر نشان دهند. تغذیه، خواب و استراحت و همین‌طور تمرین خوب بسیار در این راه مفید است.»

او در پاسخ به این سوال که آیا تو هم موافقی به جای بازیکنان بی‌کیفیت خارجی به جوان‌ها میدان بدهند، جواب می‌دهد: «من هم موافقم. البته این را بگویم که بازیکنان خارجی خوبی در لیگ برتر داریم که بازی می‌کنند و عملکردشان مشخص است. اما در کل امیدوارم به جوان‌ها فرصت بیشتری داده شود تا بتوانند خودشان را نشان بدهند. بازیکنان جوان هم قدر موقعیت‌ها و فرصت‌ها را بدانند و اجازه ندهند راحت هدر برود.»

آیا قائدی نظری درباره دیگر بازیکنان جوان لیگ برتر دارد؟ او می‌گوید: «نظر خاصی ندارم، ولی آنها می‌توانند از بازیکنانی چون علی دایی، فرهاد مجیدی، علی کریمی و علی پروین الگوبرداری کنند تا ان‌شاءا... بتوانند درخشش خوبی داشته باشند.»

روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر