jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۹۴۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۵:۳۳

معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

ثبت ۴۶ هزار در خواست برای مسکن ملی در تهران

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در آخرین مرحله ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، در ۱۳ شهرستان و ۴ شهر جدید در استان تهران ثبت نام انجام می‌شود.

ثبت ۴۶ هزار در خواست برای مسکن ملی در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، محمود محمودزاده در حاشیه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن گفت: امروز ثبت نام در ۱۳ شهرستان استان تهران و ۴ شهر جدید آغاز شد.

وی افزود: در مرحله اول در پردیس ۳ هزار واحد ،پرند ۲۰ هزار واحد، هشتگرد ۸ هزار واحد و ایوانکی ۱۵ هزار واحد ثبت نام می شود.

وی ادامه داد: ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و اگر تکمیل نشود تا سه روز ادامه دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز علاوه بر استان تهران، البرز و قزوین؛ مرحله دوم ثبت نام ظرفیت جدید ۵ استان دیگر شامل اصفهان، زنجان، خراسان جنوبی، هرمزگان و کرمان آغاز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

مشکل اقتصاد با تعویض ریال و تومان برطرف نمی‌شود

مشکل اقتصاد با تعویض ریال و تومان برطرف نمی‌شود

دیروز در صحن علنی مجلس مصوبه حذف چهار صفر از پول و تغییر واحد پول ملی از ریال به تومان تصویب شد و بر این اساس، بانک مرکزی باید ساز و کار حذف اسکناس‌های فعلی و ورود اسکناس‌ها با واحد پولی جدید را در برنامه کاری خود قراردهد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر