jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۹۴۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۵:۳۳

معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

ثبت ۴۶ هزار در خواست برای مسکن ملی در تهران

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در آخرین مرحله ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، در ۱۳ شهرستان و ۴ شهر جدید در استان تهران ثبت نام انجام می‌شود.

ثبت ۴۶ هزار در خواست برای مسکن ملی در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، محمود محمودزاده در حاشیه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن گفت: امروز ثبت نام در ۱۳ شهرستان استان تهران و ۴ شهر جدید آغاز شد.

وی افزود: در مرحله اول در پردیس ۳ هزار واحد ،پرند ۲۰ هزار واحد، هشتگرد ۸ هزار واحد و ایوانکی ۱۵ هزار واحد ثبت نام می شود.

وی ادامه داد: ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و اگر تکمیل نشود تا سه روز ادامه دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز علاوه بر استان تهران، البرز و قزوین؛ مرحله دوم ثبت نام ظرفیت جدید ۵ استان دیگر شامل اصفهان، زنجان، خراسان جنوبی، هرمزگان و کرمان آغاز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر