jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۷۰۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۴۵

مسافران زیادی صبح امروز به دلیل تاخیر در حرکت قطار‌ها در خط ۱ مترو (تجریش- کهریزک) دچار سرگردانی شدند.

ازدحام جمعیت و سرگردانی مسافران در خط ۱ مترو تهران

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، از صبح امروز برای چندمین بار در طول هفته خط ۱ مترو تهران (تجریش- کهریزک) دچار اختلال شد.

اختلال در حرکت قطار‌ها موجب سرگردانی مسافران در طول ایستگاه‌های این خط شد.

اگر چه مدیران شرکت بهره برداری مترو اختلال‌های گذشته را ناشی از پیک ترافیک در ایستگاه‌های تقاطعی امام خمینی و دروازه دولت می‌دانستند، اما تکرار چندباره این اختلال در ساعات مختلف روز از برنامه ریزی نامناسب شرکت بهره برداری مترو برای تعدیل مسافر در خطوط پر تردد مترو حکایت دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر