jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۶۹۵ ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۴۶

حساب کاربری «مکس پرو» در توئیتر ساعاتی پیش مدعی شد وب‌سایت وزارتخانه‌های عراق را هک کرده است و به پرونده‌های متعددی دسترسی دارد که آن‌ها را منتشر خواهد کرد.

هک شدن تمامی وب‌سایت‌های وزارتخانه‌های عراق +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، حساب کاربری «مکس پرو» در شبکه اجتماعی توئیتر که پیش از این مدعی هک کردن وب سایت‌های احزاب و گروه‌های عراق بود، بامداد امروز، چهارشنبه، اعلام کرد که به زودی خبر مهمی را منتشر خواهد کرد و ساعاتی بعد از هک کردن وب‌سایت وزارتخانه‌های نفت، دفاع، بهداشت، کشور، آموزش، تجارت و ارتباطات خبر داد.

این حساب به انتشار حجم اطلاعاتی که از این وزارتخانه‌ها به دست آورده و آن‌ها را ذخیره کرده است پرداخته و مدعی است ۱۸۰ گیگ اطلاعات وزارت کشور و وزارت دفاع و ۳۰۰ گیگ اطلاعات از پرونده‌های شرکتی آمریکایی که در حوزه نفتی عراق فعالیت می‌کند، در دست دارد.

مکس پرو تصاویری از این عملیات هک کردن را در حساب توئیتری خود منتشر کرده است که برخی از آن‌ها نامه‌های وزارت خانه‌هاست.

منابع رسمی عراق تاکنون این خبر را تایید نکرده‌ و به این ادعا واکنشی نشان نداده‌اند. هیچ نهادی هم بیانیه‌ای در این‌باره صادر نکرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر