رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به تشریح آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور پرداخت.
کد خبر: ۱۲۴۲۶۸۶
بارش برف و باران در ۱۶ استان / تردد در محورهای اصلی برقرار است

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در محورهای استانهای همدان و لرستان شاهد بارش برف هستیم. همینطور در ارتفاعات محدوده های کرج – چالوس و کیاسر- سخنان هم بارش پراکنده برف گزارش شده است.

وی افزود: برخی از محورهای کوهستانی در استانهای کرمانشاه، خراسان شمالی، خراسان رضوی، کرمان، قزوین و گیلان هم همین حالت را (بارش برف) دارند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در اغلب محورهای هرمزگان، قزوین، گیلان، البرز، خراسان شمالی، شمال استان کرمان، مازندران، کرمانشاه شاهد بارش باران هستیم و البته سطح راهها به سبب بارش باران لغزنده است.

وی افزود: در محور اسالم – خلخال و اردبیل – آستارا در استان اردبیل و محور داران- الیگودرز در محور اصفهان و محورهای کرج – چالوس، کیاسر- سمنان، قزوین- رشت و شیراز – مرودشت در استان فارس شاهد پدیده مه گرفتگی و کاهش دید هستیم.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: در محور کوهرنگ- مسجد سلیمان تردد با زنجیر چرخ اجباری است.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی گفت: خروجی کلانشهرها به ویژه پایتخت در آزادراه تهران- کرج (محدوده گرمدره)، کرج - قزوین، پل فردیس، مهرویلا ترافیک سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: همچنین وضعیت ترافیکی در ازاده قزوین- کرج محدوده مهرشهر ترافیک سنگین گزارش شده است.

وی افزود: برخی از محورهای مواصلاتی فرعی در کشورمان مانند محورهای استانهای بوشهر، شمال استان فارس ومناطقی که بارش باران در آنها زیاد بوده است مانند استان هرمزگان مسدود هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در پایان گفت: تمامی محورهای اصلی مواصلاتی در کشور باز هستند، تردد در آنها جریان دارد و تنها برخی از محورهای فرعی به علت بارش باران و برف مسدود هستند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها