jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۲۶۵۱ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۶:۱۰

باشگاه ذوب‌آهن در هفته‌های گذشته تحت‌الشعاع اتفاقات و تصمیم‌گیری‌های زیادی قرار گرفته است که مهم‌ترین آن کنار گذاشتن مجموعه‌ای از بازیکنان این تیم از فهرست اصلی بود.

ذوب آهن دو بازیکن خارجی‌اش را اخراج کرد

به گزارش جام جم آنلاین ، آی اسپورت نوشت: قطع همکاری با نفراتی همچون محمدباقر صادقی و زبیر نیک‌نفس، اولین گام از این اتفاقات مهم در راستای بازسازی بود که منصوریان وعده آن را داده بود.

در همان مقطع شایعاتی هم در خصوص فسخ قرارداد با دو بازیکن خارجی به گوش می‌رسید که با چند هفته وقفه سرانجام این شایعات امروز رنگ واقعیت به خود گرفت تا باکر و کریستانتوس هم به سرنوشت صادقی و نیک‌نفس در ذوب‌آهن دچار و با جمع کردن چمدان های خود از تیم اصفهانی اخراج شوند. این دو خرید تابستانی که با تایید خود منصوریان و در دوران مدیریت قبلی با باشگاه اصفهانی قرارداد بسته بودند بر اساس توافقی دو طرفه به این همکاری پایان دادند.

منصوریان که تمایلی برای ادامه همکاری با ابیابووی باکر و ماکولی کریسانتوس نشان نداده بود امروز در شرایطی جمع نفرات اخراجی در هفته‌های گذشته را به عدد چهار رساند که هنوز مشخص نیست با ناکامی در کسب ۱۰ امتیاز از ۵ بازی تا انتهای نیم فصل، هیات مدیره باشگاه در قبال آینده او چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر